Coastal Scents – Pink Kabuki Brush

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Čopiči Coastal Scents – Pink Kabuki Brush

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 6 let, 10 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

[majhna_slika=40:32qcy3d4]http://www.coastalscents.com/cfwebstore/images/products/Brushes/PinkKabuki.jpg[/majhna_slika:32qcy3d4]
    VIR

Our pink essentials kabuki brush is an absolute girlie girl addition to your makeup tools set. The hairs are firm and supple allowing for a flawless application.

Pink Metallic Handle, goat and sable hair blend.

Profile photo of KuKi
    KuKi
    Udeleženec

Čopič imam v uporabi že kar nekaj časa in je bil pravzaprav moj prvi čopič, ki sem ga kupila.
    Uporabljam ga predvsem za nanašanje pudra v kamnu za fiksiranje tekoče podlage.

Čopič je izredno priročen, majhno držalo je super, ker omogoča boljši nadzor pri nanašanju. Roza barva pa tipično dekliška :)
    Minus bi pripisala dlakam, saj med pudranjem rade odpadajo, poleg tega pa znajo tudi ‘špikati’.
    Čopič sem uporabila tudi za nanašanje mineralnega pudra. Z njim lažje nanašam kot s črnim flat topom (CS), ravno zaradi že prej omenjenega majhnega držala, medtem ko učinek ni tako dober kot s flat topom, ki je gostejši in ima ravno odrezan vrh. Če potrebujete večjo prekrivnost, vam pink kabukija ne priporočam.
    Pere se v redu, večjega odpadanja dlak ne opažam, trenutno pa uporabljam aok penico.

Kupila sem ga na Čarodejki, stal je mislim da 9 evrov, kar se mi ne zdi drago.
    Nakup dvomim da bom ponovila, ker rada preizkušam nove stvari, pa tudi navdušil me ni pretirano, saj je premalo gost in mehak.

splošna ocena:3/5

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Copic sem kupila na Limecrime.com in zanj placala priblizno 9€.

Bil je moj prvi copic za obraz, tako da me je presenetila njegova mehkoba.

Vsec mi je roznata barva, tako da se mi je zdelo da bo idealen copic zame. Res je bilo tako nekaj casa, toda potem so dlake postale bolj trde in nikakor ne vec tako krasne kot sprva.

Z njim popravljam nanos blusherja (ce ga nansem prevec), nanasam fiksirni puder (prosojni v prahu) ter vcasih kaj zblendam (bronzer in blusher).
    Nanos z njim ni problematicen. Po nekaj casa so zacele scetine odpadati, kljub rednemu ciscenju.

Transport je problematicen, saj se vse prime nanjga, scetine se ukrivljajo ipd.

Nakupa ne bom ponovila, saj je moj se vedno kot nov (no skoraj), tako da ne potrebujem drugega. Za nanos mineralnega pudra ni najboljsi, pa tudi za druge funkcije bi komot nasla drugega.

Cena je 9€ na carodejki, na LC je bila tudi 9€, kar je solidna cena. Nic pretiranega pa tudi ugodno ni.

3/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico