Coastal Scents – Pink Deluxe Oval Shadow Brush

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Čopiči Coastal Scents – Pink Deluxe Oval Shadow Brush

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Sasa Sasa 8 let, 2 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

VIR

This brush offers complete coverage with its dense semi firm sable hair blend.
    The widest span on the head is 3/4″ the length of the hairs are 1/2 in in the center point. End to end this brush measures 6″
    Brushed nickel ferrule, pink pearl painted wood handle.

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Tale čopič imam.
    Kupila sem ga z namenom za nanos čez celo veko, pa je čopič precej velik, celo prevelik za tak nanos. Zaradi gostih, kratkih in čvrstih ščetin je nanos kompakten in daleč od tega, da bi bil prosojen, kar ponavadi iščem pri čopičih za nanos čez celo veko – tkao namreč nanašam le osnovno (svetlo) senčko, zaradi katere je kasneje blendanje enostavnejše.
    Za sheer nanos potrebujem čopič z daljšimi in mehkejšimi dlakami.

Čopič je prevelik za kakršna koli detajlna dela, zato mi nekako stoji v mojem lončku s čopiči. Če ga kdaj ponovno poprimem zanj in ugotovim, da je boljši, kot se mi trenutno zdi, bom to sporočila ;)

Morda se čopič lahko uporabi tudi za kaj drugega, samo jaz ne vidim, za kaj bi ga še lahko uporabila.
    Ob nakupu sem si predstavljala, da je čopič ožji, zato sem ga kupila.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico