Coastal Scents – Italian Badger Round Crease Brush

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Čopiči Coastal Scents – Italian Badger Round Crease Brush

Ta tema vsebuje 4 odgovori, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of darksome darksome 7 let, 6 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

VIR

Wooden handle, nickel ferrule, precision cut first quality badger hair. Perfect for applying shading to the eyelid crease.

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Meni zelo všečen čopič, ki ga uporabljam za bolj detajlne nanose: crease, zunanji V …
    Čopič ima ravno prav dolge in goste ščetine ščetine.

Naročila sem na Coastalscents spletni strani – cena 2.50$.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Tale čopič tudi jaz uporabljam za crease, pa tudi za nanos kake svetle senčke v notranje kotičke vek. Je res zelo mehek, senčke pa se ga dobro oprimejo in zato je tudi nanos zelo opazen. Pa tako šik mi deluje njegov izgled :thumbsup:

Mislim da je do zdaj odpadla natanko ena dlaka, pa ga imam že kaka dva meseca

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Nad čopičem sem res navdušena. Tole je moj najljubši čopič, sama ga zaradi majhnosti mojih vek uporabljam kar za nanos osnovne senčke. Prvotno je namenjen za senčenje gube, kjer pa je meni skoraj prevelik. Ščetine so zelo mehke, nanos pa 1A, saj se senčke zelo dobro oprimejo ščetin. V roki nam dobro leži, saj je na mestu, kjer se ga drži, je ravno prav odebeljen, pa tudi malo težji je kot bi bilo pričakovati.
    Čopič tudi nima neprijetnega vonja in je cenovno ugoden glede na to kakšno kvaliteto ponuja. Ker sem nad njim tako navdušena imam doma kar dva :silly: . Dajem mu vseh 5 točk.

Ocena 5/5.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico