COASTAL SCENTS – Gel liners

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za oči COASTAL SCENTS – Gel liners

Ta tema vsebuje 5 odgovorov, ima 4 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of amisa amisa 6 let, 11 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

[velikost_slike=400,400:chhxyku1]http://www.coastalscents.com/cfwebstore/images/products/GelLiners/GelPyramide.jpg[/velikost_slike:chhxyku1]
    [velikost_slike=400,130:chhxyku1]http://www.coastalscents.com/cfwebstore/images/products/GelLiners/Gel_liner_4c_new.jpg[/velikost_slike:chhxyku1]
    VIR

Sestavine: Isododecane, Polyethylene, Trimethylsilocysilicate, Cyclomethicone, Ozokerite, Ploymethylsilsesquioxane, Hydrogenated Polyisobutene, Quaternium-18 Hectorite, Propylene Carbonate, Phenyl Trimethicone, Tocopheryl Acetate, Lecithin, Propylparaben, BHT. May contain: Mica and Titanium Dioxide, Iron Oxides, Ferric Ammonium Ferrocyanide, Ultramarine Blue, D&C Red No.7 Ca Lake, FD&C Blue No.1 Al Lake, D&C Black No.2.

Uporabljamo jih lahko kot gel linerje ali pa kot podlago za senčke.

Kupila sem odtenke: Grape Vine, Envious, Turquoise in Deep Plum. Grape vine je svetlo vijolične barve, Envious je strupeno zelene barve zaradi česar je dobil novo lastnico, Turquoise je lepa svetlo zelena – ni prava turkizna barva. Deep Plum pa je še nekje na poti k meni, tako da bom opis dodala kasneje.

Zelo dobro se obnesejo kot podlaga za mineralne senčke. Liner je lepo mazljiv, tako da ga brez težav nanašam s takalon čopičem. Če jih želim uporabiti kot liner, uporabim prirezan takalon čopič.

Minusa sta samo:
    – vsebujejo FD&C barvila, ki so pri meni nezaželena – zato ni v moji lasti več (beri vseh :P ) odtenkov;
    – zelo hitro gredo v gubo oz. se razmažejo, če pod njimi ne uporabim primerja.

Vsebina: 3g/0.11oz.
    Cena: 7$.

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Swatch Grape Vine in Envious:

[velikost_slike=400,300:3ui5nhwy]http://gabi.slo-host.com/ARS/MU/CS_gel.jpg[/velikost_slike:3ui5nhwy]

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Turquoise je malo bolj zelena kot na prvi sliki.

Se vidi, da je Deep Plum bolj mat kot Turquoise.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Dodajam še svojo oceno teh linerjev, zdaj ko sem jih dobro preizkusila.

Imam 4 odtenke: črno črno mat True black, čokoladno rjavo mat Truffle, shimmrasto svetlo vijolo Grape vine in bakreno zlatkasto 24K.

Od vseh je True black najbolj gelaste strukture in se najlepše nanaša. Ostale so malo bolj suhe, ampak mi nanos ne povzroča nobenih težav. Truffle se mi zdi pa zelo primerna za bolj natur look. S temi linerji se dejansko da naredit najtanjšo črto (verjetno je to odvisno tut od čopiča). Navadnih linerjev nikoli nisem marala, ker črte nisem mogla naredit tik ob trpalnicah, da bi se zlila z maskaro in trpalnicami…s tem linerjem pa dejansko pridem že skoraj med trepalnice.

Peizkusila sem jih tudi v waterlinu in barva ta pride prav tako intenzivna kot na veki, o obstojnosti pa poročam kdaj drugič. Za waterline se mi zdi True black s svojo gelasto strukturo (ki je pri nanosu na veko sicer velika prednost) najslabši, ker se kar nekako razlije v oko, če ne paziš. Za občutljivčke bi znal bit to velik problem, pa tudi za neobčutljive oči to ni ravno zdravo.

Najbolj obstojna in tudi obupna za odstranjevanje je True Black…pod njo nujno uporabite primer, ker se zna zgoditi, da je sicer ne spravite z vek in izgledate kot da si že tri dni niste spucale make upa z oči :cool:

Pa še embalažo moram pohvalit – čudoviti, šik stekleni lončki s črnim pokrovčkom. :heart:

Dolga ocena…verjetno zato, ker sem tako navdušena nad njimi! Definitivno si zaslužijo najvišjo oceno, moja zbirka se bo pa verjetno nekoč povečala še za kakšno barvo :lol1:

še moj swatch, da bo vse na kupčku:

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Meni pa tej linerji res niso bili vsec. Sicer sem poskusila samo Grape Wine od sestre ampak na veki se mi ni poznalo skoraj nic! Tudi po petem nanosu je bilo skoraj nevidno…

Mogoce je to zato, ker sem si najprej dala gel liner na roko in potem sem s copicem dozirala in nanesla na veko. Bom poskusila nanest direkt na veko iz loncka, in potem porocam.

Do takrat pa 1/5.

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Nad temi gel linerji nazalost ne delim navdusenja z ostalimi puncami.

Imela sem ju v odtenkih true black(crna) in truffle (rjava).
    Embalaza je majhen steklen loncek s pokrovckom na navoj. Transport dobro prenesejo, verjetno bi malo slabso prenesli kaksen padec po tleh :P

Liner je goste,kremaste konsistence, nanasala sem ga z razlicnimi copici za liner. Nanos je enostaven saj so linerji dobro pigmentirani. Po kaksni minutki se posusijo in potem so popravki skoraj nemogoci.

V waterlinu se niso dobro obnesli, saj so mi drazili oci, tako da jih tam nisem uporabljala.

Obstojnost je nekje srednja, po kaksnih 5ih urah se je nanos vidno utrudil, znalo se je zgoditi tudi da ga je malo odpadlo (cesar res ne maram).

Nasplosno ok gel linerji, predvsem izbor barv je kar zanimiv, vendar sama uporabljam vecinoma klasicne barve (crn, rjav), tako da me to ne navdusuje kaj prevec.

Cena je malo pod 7 USD+ postnina, kar je dokaj ugodno, vendar ga sama ne bom vec kupila, saj sem z gel linerji drugih znamk veliko bolj zadovoljna, predvsem glede obstojnosti.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico