Coastal Scents – Chisel Detail Mini Brush

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Čopiči Coastal Scents – Chisel Detail Mini Brush

Ta tema vsebuje 4 odgovori, ima 4 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Tassa Tassa 5 let, 9 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

VIR

This mini chisel brush is the most professional and natural way to add your shading effects to the eyes. It’s also the perfect size for giving a smokey effect to your liner after applying wet.
    Extemely soft top quaility brushes.
    Nickel plated ferrel, hand set and cut bristles for an extremely high quality brush.

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Za moj okus kar malce pregrob čopič. Uporabljam za nanos senčke v notranje kotičke.

Zanj sem plačala 2$ v Coastalscents spletni strgovini.

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Kot je že Gejba rekla je res malo bolj grob, drugače pa se mi ne zdi toliko slab. Res je zelo majhen, sama ga uporabljam za nanos v kotičke očes in pod spodnjo linijo trepalnic, tako da je pri meni nepogrešljiv :thumbsup: Je tudi ugoden, kupila pa sem ga na Coastal Scents. Vonja nima, dlake pa mu tudi ne izpadajo, ročaj je ravno prav dolg.

Ocena 5/5.

Profile photo of Artemida
    Artemida
    Udeleženec

Tale čopiček sem si naročila pred kakimi 14imi dnevi, ko je na Coastal Scentsovi spletni strani potekala neka akcija in je bil čopič znižan za 50% – stal je 1 evro.
    Čopič je res majhen, ampak ravno takega sem potrebovala, zato mi zelo odgovarja. Z njim si nanesem senčilo pod spodnje trepalnice. Čopič pobere ravno prav senčila (poizkusila sem tako z mineralnimi kot tudi z navadnimi senčili), nanos pa je natančen in lahko dosežem željen učinek.
    Pere se lepo, do sedaj je izgubil le eno dlačico, pa še to pri uvodnem pranju.

Skratka, s čopičem sem zadovoljna in ni mi žal, da sem si ga naročila (sploh pa za tako nizko ceno).
    Ocena 5/5

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Ta čopič uporabljam za bolj detaljne MU-je. :lashing:

Občasno me prime, da si naredim kakšen poseben MU in nanesem več barv; takrat je potrebno več pozornosti in natančnosti. Ta čopič je čisto majhen in je res dober za nanos senčila v kotičke. Tam opravi svoje delo odlično. :thumbsup:

Pranje prenaša dobro in je še vedno kot nov (kljub večkratnemu pranju).

Kupila sem ga v spletni prodajalni; cena je bila 4€.

Splošna ocena: 4/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico