Coastal Scents – Black on Black Sable Shadow

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Čopiči Coastal Scents – Black on Black Sable Shadow

Ta tema vsebuje 6 odgovorov, ima 4 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Maestra Maestra 7 let, 11 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

VIR

Chisel Sable hairs offer firmness, control and a soft feel for applying any type of powder shadows.
    Length 6″.
    Hairs 1/2″ wide at the top, 1/2″ in length.

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Čopič uporabim, ko želim malo bolj konkreten nanos senčke čez celo veko. Zaenkrat dlake še ne odpadajo, smrdi tudi ne.
    Senčke z njim skoraj izključno tapkam, ker mi je drugače malo pregrob.

Cena na [kratica=Coastalscents:pnyzrx9a]CS[/kratica:pnyzrx9a] je nekaj manj kot 2$.

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Kakšna pa je velikost “glave”, torej ščetin? Zdaj imam enega no name, zelo podobnega temu, pa mi je malo prevelik..

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Upam, da je zadosti dobra primerjava.
    [velikost_slike=300,300:dl97qz06]http://gabi.slo-host.com/ARS/Ostalo/Black_on_Black_Sable.jpg[/velikost_slike:dl97qz06]

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Ja, :hug:, sem si sliko nastavila na realno velikost in primerjala s tem noname čopičem..identična sta si po dolžini dlak, je pa CS čopič za kakšna 2-3mm širši, tako da je verjetno tudi bolj kompakten, gostejši tudi in bolj natančen..

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Tudi jaz sem postala ponosna lasntnica Blackyja :inlove:

Je precej večji (beri širši) kot sem pričakovala, ampak me to ne moti, ker že imam čopič za crease in kotičke oči, tako da sem potrebovala prav en čopič za nanos senčila na celo veko. Pri tem se Blacky super obnese in je ravno prav velik za to opravilo. Dlake so mehke, senčilo se jih lepo oprime, nanos pa je prava poezija, res. Dobro pa se obnese tudi za nanos highlighterja pod obrv in za blendanje prehoda med highlighterjem in temno senčko.

Tudi na pogled je ta čopič zelo estetski

od mene dobi vseh 5 pik

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Tudi jaz posedujem “blackyja”. Ni sicer eden mojih najljubših, a se še privajam nanj. Z njim ni čisto nič narobe – ne pušča dlak, senčilo dobro prenese na veko, ni pregrob, je cenovno ugoden. Torej res ni z njim čisto nič narobe, le nekoliko večji je, kot je čopič (Gosh), brez katerega ne bi mogla. Tale blacky je super za nanašanje senčke čez celotno veko. Za blendanje je meni pregrob in preveč senčke pobere, a seveda se ga da uporabljati tudi v ta namen. Za nanašanje HL pa je blacky preveč “priden”, saj za moj okus “pobere” in prenese preveč senčila, kar za HL ni potrebno. Zato je meni res najboljši za nanašanje senčila na veko.

Tudi jaz mu dajem oceno 5, ker gre za odličen čopič, ki zelo dobro opravi svojo funkcijo.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico