Coastal Scents – Black Deluxe Shadow

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Čopiči Coastal Scents – Black Deluxe Shadow

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Artemida Artemida 6 let, 2 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

VIR

If you love the Pink Deluxe Shadow then you will be just as happy with this one. I use the deluxe when applying shadow on my lower lid, it packs in the powder and offers an even application.

Shiny black ferrule and wooden handle
    Top of hairs to bottom handle – 6 inches
    5/8 inch hair span, made of sable

Profile photo of Artemida
    Artemida
    Udeleženec

Tudi ta čopič sem kupila pred kratkim na spletni strani Coastal Scents. Imeli so znižanje nekaterih čopičev, zato sem za Black Deluxe brez poštnine plačala le cca. 1 evro.
    Čopič je sicer precej velik in košat, zato sem sprva mislila, da zame ne bo toliko uporaben. Sedaj sem se ga pa kar navadila. Zlasti ga uporabljam za enostavnejše makeupe, ko si čez celo veko nanesem le eno senčilo.
    Senčko dobro pobere in lepo nanese po veki. Odpadlo mu je le par dlačic, pa še to pri uvodnem pranju.
    Na pogled je čopič lep, ročaj je debelejši in bleščeče črne barve.

Dober čopič za dobro ceno.
    Ocena 5/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico