CLINIQUE – Superdefense SPF25 Age Defense Moisturizer (new)

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Kozmetika za in po sončenju Kozmetika z UV filtri za obraz CLINIQUE – Superdefense SPF25 Age Defense Moisturizer (new)

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Zoey Zoey 5 let, 9 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

CLINIQUE – Superdefense SPF25 Age Defense Moisturizer (new) Combination Oily to Oily Skin Types

[velikost_slike=500,250:2kvjy2fb]http://www.insidelux.com/wp-content/uploads/2009/09/Clinique-Superdefense-SPF25-Age-Defense-Moisturizer-2-.jpg[/velikost_slike:2kvjy2fb]
    vir

Sestavine:
    Active: Octisalate (5%), Oxybenzone (5%), Avobenzone (3%), Octocrylene (1.3%), Other: Water, Dimethicone, Butylene Glycol, Butyloctyl Salicylate, Isononyl Isononanoate, Polyester-8, Silica, Glycerin, Polysilicone-11, Triticum Vulgare (Wheat Bran) Extract, Algae Extract, Laminaria Saccharina Extract, Olea Europaea (Olive) Fruit Extract, Coffea Robusta Seed Extract, Echinacea Pallida (Coneflower) Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Sea Whip Extract, Astrocaryum Murumuru Seed Butter, Adenosine Phosphate, Trehalose, Disodium Nadh, Padina Pavonica (Thallus) Extract, Creatine, Sodium Rna, Caffeine, Micrococcus Lysate, Nordihydroguaiaretic Acid, Sodium Dna, Phytosphingosine, Linoleic Acid, Cholesterol, Ferulic Acid, Ascorbyl Tocopheryl Maleate, Sodium Hyaluronate, Aminopropyl Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Trisiloxane, Sucrose, Laurdimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Soy Protein, Lecithin, Hexylene Glycol, Ethylhexyl Stearate, Ethylhexyl Palmitate, Decarboxy Carnosine Hcl, Propylene Glycol Dicaprate, Chamomilla Recutita (Matricaria), Zeolite, Maltodextrin, C1-8 Alkyl Tetrahydroxycyclohexanoate, Caprylyl Glycol, Polyethylene, Hydroxyethylcellulose, Xanthan Gum, Sodium Chloride, Laureth-4, Laureth-23, Polysorbate 20, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/Vp Copolymer, Acrylic Acid/Vp Crosspolymer, Tromethamine, Disodium Edta, Phenoxyethanolaqua/water, glycerin, cyclohexasiloxane, hydrogenated polyisobutene, alcohol denat., pentaerythrityl tetraisostearate, stearyl dimethicone, synthetic wax, glyceryl isostearate, sodium chloride, sodium hyaluronate, cellulose acetate butyrate, ammonium polyacryloyldimethyl taurate, ammonium acryloyldimethyltaurate/steareth-8 methacrylate copolymer, disodium edta, acrylates copolymer, polyphosphorylcholine glycol acrylate, polyvinyl alcohol, butylene glycol, methylparaben, capryl glycol/caprylyl glycol, phenoxyethanol, parfum/fragrance

Profile photo of Lena
    Lena
    Član

Kremico sem uporabljala pred dvema letoma. Je res odlična krema, daleč najboljših sestavin, toda meni je žal mašila pore. Tudi cena ni ravno dosegljiva za vsak žep.

Moja ocena: 4

Profile photo of Zoey
    Zoey
    Udeleženec

To kremo sem uporabljala lani nekaj časa, vendar mi je bila premastna, težav z mozolji nisem imela, prav tako ni bila ravno najboljša podlaga za puder. Vonj je meni precej moteč, saj ni parfumirana in je vonj zelo ‘kemijski’.
    Cena mislim da je precej visoka (okoli 30 €/50 ml), dostopna v lončku, kar meni ni najbolj všeč, zagotovo je ne bom ponovno kupila.

2/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico