CLINIQUE – All About Eyes

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Nega okrog oči CLINIQUE – All About Eyes

Ta tema vsebuje 3 odgovori, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of romanab romanab 5 let nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Opis izdelka:
    Krema za nego kože okoli oči. Zmanjša zabuhlost in temne kolobarje.

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Sama imam mesano kozo, z mastnim T predelom.
    Pod ocmi imam tanko kozo, z podocnjaki ki sicer niso hudo opazni. Ampak so tam in se jih ob slabih dnevih zelo vidi.

Ker sem sele v zacetku dvajsetih sem ugotavljala, ce sploh potrebujem kremico za ocesno nego. Toda potem, ko sem jo dobila v dar nisem kaj dosti pomisljala, sploh ker sem na netu brala da ne vsebuje nic takega kar bi zaustavljalo staranje ampak je samo vlazilna kremica.

Ker mi kremica rada zamasti predel okoli oci, sem jo uporabljala vecinoma ponoci, po nanosu tonika (Garnier Fresh) ter jojobinega olja na obraz.

Sama kremica je fina, gladka in malce bolj redka. V kozo se vpije srednje hitro pri meni je potrebovala vsaj 10 minutk. Je pa res, da je kar tezko dozirati saj en hiter potisk prstka v kremo (da zajame res malo, zelo zelo malo kreme) je ze skoraj prevec za obe ocesi.
    S samim nanosom nisem imela nobenih problemov.

Kremico sicer uporabljam sele en teden redno, toda sem opazila da moje oci izgledajo veliko bolj spocite in podocnjaki manj ocitni. Za moje pojme deluje super.

Embalaza je prakticna za prenasati okoli, ni pa najbolj higienicna. Je v bistvu loncek, s pokrovckom na navoj. Meni je estetsko zelo vsec. Dobi se v 15 ml verziji ter 5ml verziji. Sama jo imam v 5ml verziji in se mi zdi da bo zdrzala kar precej mesecev, saj se je izredno malo porabi.

Cene na spletu zelo varirajo. v Slo je nekje 40€ za 15 ml, kar je zelo grozljivo visoka cena. Toda ker dvomim da lahko kdorkoli porabi 15ml kreme v pol leta (za oci), se mi zdi boljsi nakup 5ml kreme. Veliko ceneje je, ce jo kupimo v kaksnem setu.

4/5 ker mi lepo navlazi kozo, verjamem pa da se da dobiti boljso kremo za manj denarja ki pocne vecinoma samo to – navlazi.

Profile photo of Zoey
    Zoey
    Udeleženec

Kremo sem dobila v setku z nekaterimi ostalimi Clinique izdelki.
    Krema je prijetne strukture, precej bogata in se relativno hitro vpije v kožo. Okoli oči imam zelo občutljivo kožo in nisem opazila nobenega draženja. Porabi se jo zelo malo.
    Koža je bila dobro nahranjena, nisem pa opazila,da bi imela manjše podočnjake (no poslabšalo pa jih tudi ni).
    Lonček se mi ne zdi naboljša embalaža saj je precej nehigienična.
    Kremo sem porabila do konca, vendar nisem bila dovolj navdušena,da bi jo ponovno kupila.

4/5

Profile photo of romanab
    romanab
    Udeleženec

Kremo sem dobila s kuponckom, ki je bil prilozen reviji v Mullerju.
    Gre za 5 ml kremico z roll- onom. Ker nimam temnih kolobarjev in zabuhlih oci o izboljsanju glede tega ne morem pisati. Mi je pa pri vseh kremah za okoli oci pomembno, da imajo roll- on za masazo, ce je kovinski, ki hladi, pa se toliko bolje- tale ga ima. Nanos je enostaven, krema se hitro vpije in pusti prijeten obcutek.
    Ce bom nakup ponovila pa ne vem, mogoce, ce bodo mini verzijo imeli pri moji kremi za darilo, saj se mi normalna verzija zaradi loncka ne dopade.

Ocena 4/5 zaradi cene

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico