CLEAN & CLEAR – Deep cleansing cream wash

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Čiščenje obraza – gel, pena, mleko, robčki CLEAN & CLEAR – Deep cleansing cream wash

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Fleur Fleur 6 let, 8 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

Sestavine:
    aqua, cetyl alcohol, PPG-15, stearyl ether, salicylic acid, polysorbate 60, steareth-21, potassium cetyl phosphate, xanthan gum, menthol, parfum, benzyl salicylate, hexyl cinnamal, lyral, limonene, linalool

Opis izdelka:
    Kremni gel za čiščenje obraza.

Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

Kremni gel sem kupila, da bi ga uporabljala za odstranjevanje MU in večerno čiščenje obraza. Pri meni se ni obnesel. Puder sicer odstrani, ostalega pa ne. Včasih mi je celo bronzer ostal na obrazu.

Je kot nekakšna krema, zato se ne peni veliko. Med uporabo je nanašanje težko, spiranje tudi ni najbolj enostavno. Po uporabi pa nimam čistega občutka na koži, kot ga ponavadi pričakujem od čistilnega gela. Koža je na občutek še vedno mastna.

Embalaža je priročna, narobe obrnjena s pokrovom, doziranje je enostavno.

Cena je okoli 5€. Nakupa ne bom ponovila, ker zame ni dovolj čistilen in ne puščaprijetnega občutka na koži.

Ocena 2/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico