ČLANEK – Zakaj pa ne mineralna ličila?

Ars Cosmetica Forum DEKORATIVA NARAVNA IN MINERALNA LIČILA ČLANEK – Zakaj pa ne mineralna ličila?

Ta tema vsebuje 20 odgovorov, ima 14 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of rabarbara rabarbara 7 let, 1 mesec nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Odpiram temo za komentarje in vprašanja vezana na Gejbin članek o mineralnih ličilih :lashing:
    Članek: KLIK

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Super! Zelo dobro za začetnike, ki se šele seznanjajo z mineralnim makeupom. Najbolj všeč pa mi je fotka :thumbsup:

Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

Super, komaj čakam še nadaljevanja. :thumbsup:

Mineralna ličila so tudi ena izmed mojih (kozmetičnih) strasti :silly:

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

:flower2:
    Si nisem mislila, da je tako težko napisati članek, ki bi bil razumljiv popolnemu MMU začetniku.

Profile photo of Lyra
    Lyra
    Član

gejba super članek :thumbsup: komaj čakam na nadaljevanje :lashing: a bojho kakšni MU-ji tudi vključeni?

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Verjetno ne. Jaz se bom bolj osredotočila na sestavinsko plat MMU, primerjave … Mogoče bo kašen padel pri senčkah. :silly:

Profile photo of muffin
    muffin
    Član

supeeeer!!! jaz se tudi že veselim nadaljevanja, čeprav zaenkrat še nimam mineralne kozmetike mi postaja všeč :cheer:

Profile photo of maryd
    maryd
    Član

gejba priporočaj nam kje nabaviti mineralne zadevce :)

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Ravno sem se lotila raziskovanja kaj se vse dobi pri nas. Poročam, ko bom imela konkretne podatke.

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Super, se že veselim rezultatov raziskave. :yes:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

gejba, tole je pa naravnost fantastičen članek!! začetnice ga bodo vesele, pa konec koncev tudi me, ki to že uporabljamo :thumbsup:

fotka je pa čez vse! noro!

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Pohvale za članek tudi od mene :clap2: …vse najnujnejše splošne info, ki jih je potrebno vedeti o MMU :thumbsup: ..pa seveda dejstvo, da se tako kot besedi NARAVNO in ORGANSKO pri negovalni kozmetiki, pri dekorativi zlorablja beseda MINERALNO :yes:

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Hvala obema. :hug:

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Gejba :thumbsup: :yes:

mene pa zanima če ima kakšna izkušnje z Kalipso minerals? sem videla veliko videov v katerih so punce uporabljale to kozmetiko pa se mi je zdela super.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico