ČLANEK – Vijoličen Ars MU

Ars Cosmetica Forum DEKORATIVA LIČILA ČLANEK – Vijoličen Ars MU

Ta tema vsebuje 18 odgovorov, ima 14 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of kvacka kvacka 7 let, 3 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

@nina wrote:

Odpiram temo za komentarje za članek Vijoličen Ars MU – sicer so znotraj tega bili zajeti tudi laki oz. manikure, vendar bomo skupno temo dali kar pod MAKE-UP..

Članek: KLIK

o đizs krajst! kako super članek! in fotke!! za dol past! punce, res ste mojstrice in čestitke za nagrado :thumbsup: si jo res vse tri zaslužite :thumbsup:

Profile photo of goga
    goga
    Udeleženec

Res hude slike! :scared:

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

JEEEEEEH!!! :dance2:

HVALA! HVALA! HVALA!

Res nisem pričakovala tega. :blush3: Si nisem mislila, da bo moja fotka objavljena, ko punce na tem forumu ustvarjajo res nore umetnije. Nagrade pa tako ali tako nisem pričakovala. :gift:
    Hvala Nina in Ars. :hug:

Darksome tvoji MU-ji so noro lepi, kvacka tvoj holo je pa itak tud zakon. :hospital:

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Krasne fotke. :thumbsup:

Profile photo of Ella
    Ella
    Član

Čudovite fotke so!!! :thumbsup:

Profile photo of kvacka
    kvacka
    Član

A res, še nagrado dobimo? :scared:
    Tole je pa res zakon, zame je nagrada že, da je moja fotka sploh objavljena!

Ja, kaj naj rečem, ta forum me vedno znova preseneča! Najlepša hvala Nina in ARS! :hug:

Hvala tudi ostalim puncam za pohvale. :hug: Darksome, ti pa res obvladaš, te fotke so čisto divje! Tudi tvoja fotka, Tassa, mi je noro lepa! :thumb:

Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

Ste si vse pridne punce zaslužile nagrado :)

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Oooo kakšno presenečenje res, super :scared: :hug: najlepša hvala arsu in Nini, sploh nisem računala, da se bo toliko mojih fotk objavilo :blush1: :blush1: :blush1: (sem mislila, da bo mogoče ena izbrana ven :silly: ), hkrati pa seveda moram čestitati Tassi in kvacki – obe imata super fotki :thumbsup: prav lep tim smo kajne? : D

Nina, tole z darilom je pa itak noro!! Najlepša hvala res! Ars je zakon!

Profile photo of gani
    gani
    Član

Ma veš kaj Darksome, izmed teh čudovitih slikic izbrati samo eno :ermm: ne ne to pa ne, da bi nas prikrajšali za kako slikico :gun:
    Nina se je čisto prav odločila, ker so čisto vse :thumbsup:
    Tassa in Kvačka tudi vajini slikici sta :thumbsup:

Profile photo of S
    S
    Član

punce ful lepo :thumbsup:

Profile photo of bloo
    bloo
    Udeleženec

punce res lepo :thumbsup: in tudi vse si zaslužite nagrado :shake:

tudi jaz sem nekaj hotla poslat, vendar imam samo 1 vijoličen lakec :blush1: pa še ta se ne pusti slikat :unsure: bom sodelovala, ko bo tema modro :propeller:

Profile photo of melanie
    melanie
    Udeleženec

Čestitam punce! :dance1:

Vse vaše slike so res hude. Obvladate. :thumbsup:

Profile photo of anchek
    anchek
    Udeleženec

punce res ste si zaslužile nagrado :thumbsup:
    super fotke :silly:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

@gani wrote:

Ma veš kaj Darksome, izmed teh čudovitih slikic izbrati samo eno :ermm: ne ne to pa ne, da bi nas prikrajšali za kako slikico :gun:

:lol1: ..dobr si to napisala..
    Ni bilo nikjer napisano, da vsak lahko pošlje samo eno slikco…niti ni bilo napisano, da bo zbrana samo ena od vsakega :silly: …najbomembnejši je bil navdih :yo:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Danes sem prejela balzame EC..tako da sem vam danes dala na pošto..sporočite, ko boste dobile :)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico