ČLANEK – Proso in njegove zdravju koristne lastn.

Ars Cosmetica Forum OSTALO ZDRAVJE IN PREHRANSKA DOPOLNILA ČLANEK – Proso in njegove zdravju koristne lastn.

Ta tema vsebuje 20 odgovorov, ima 10 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nina Nina 2 let, 6 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Odpiram temo za komentarje in vprašanja, ki se nanašajo na članek: KLIK

Profile photo of AnaMaria
    AnaMaria
    Udeleženec

Obožujem proso :thumbsup: .
    Upam, da bo še veliko takšnih prispevkov.

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Nejka – zelo uporaben članek. :thumbsup: Si me prepričala, da bom občasno dodala proso na jedilnik … čeprav ga ne maram. :naughty:

Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

Fajn :thumbsup: Sem že komaj čakala kak članek.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Ja nejka..super si tole napisala :thumb: – v sklopu tega članka bodo sledili še recepti in nasveti, kako proso najbolje izkoristiti za naše zdravje..

rabarbara
    Udeleženec

Uh, še recepti, super :)

Profile photo of pupyka
    pupyka
    Član

Proso je res super! Jaz zdaj že prb.eno leto si ga vsak dan lepo zmeljem in dam zjutraj v jogurt z kosmiči. Predvsem sem opazila razliko na laseh,zelo hitro mi rastejo pa tudi bolj svetijo se. Pa nohtki mi tudi rastejo res ful hitro. Tako da same pohvale iz moje strani :) .

Profile photo of Lissa
    Lissa
    Član

jaz ga jem že par let.vsak dan eno skodelico in sicer ga posladkam z agavinim sirupom.
    si pa proso prejšnji dan namočim v mlačni vodi, da ni tako trdo.

drugače pa…super članek :thumbsup: zelo poučen!

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Katero proso pa kupujete..?

Profile photo of sara30
    sara30
    Član

Nina, meni pa PROSO članek ne odpre, ko kliknem na tvoj gornji priloženi link. Napiše mi, da strani ni mogoče odpreti, da je tema zastarana. Hm, mi morda lahko pomagaš, kako bi prišla še do več informacij glede prosa?

Sem že večkrat tudi jaz zanj slišala, da je tako zdrav.
    Jaz do zdaj vedno dajem v svojo vitaminsko hrano, ki je tudi krasna..še dodam sončnično seme, laneno in sezamovo. Zdaj bi torej lahko še le dodala proso in bi bila stvar perfektna :thumbsup:

Ja, tudi to je krasen predlog: katerega uporabljate. Se pridružujem še jaz temu vprašanju :)
    Ti ga Nina že kaj ješ in katerega imaš do zdaj?
    A ga vse najprej namočite? Ja, pa tudi to sem slišala, da je fino, če bi bilo proso zmleto, da imaš več dobrih učinkovin od njega kot če se celega poje. Ne vem evo toliko tukaj; le kar sem tako kje že večkrat slišala.

rabarbara
    Udeleženec

Če ti ga ne odpre, pojdi na PORTAL, klikni ČLANKI in tam je kar v prvi vrstici. Drugače pa ga še jaz skopiram ČLANEK

Profile photo of sara30
    sara30
    Član

Uuu, rabarbara -hvala ti za tvojo prijaznost in pomoč.

Si bom z veseljem tole prebrala, ker me že res zanima kaj več o prosu.

Hvala ti še enkrat :flower1:

rabarbara
    Udeleženec

Ni problema :) Jaz tudi premišljujem o tem, da bi ga začela jesti, sploh zaradi svojih ubogih las…

Profile photo of sara30
    sara30
    Član

Saj bi blo res fino, če bi še katera kaj več o tem napisala. Kako ga jemlje, če tudi zmletega in sami učinki tega. Dobro, vemo lahko, da učinki ne bodo čez noč, ker pač to ni zdravilo. Vendar dolgoročno; pa bi se moralo kje poznati :)

Je pa fino vsega po malem jesti. Pomoje samo proso ne bo pomagalo. Jaz vidim, da se mi je dosti stvari izboljšalo, odkar imam posebno prehrano. Ta mi je res izboljšala dosti. Vztrajam pa zdaj od junija letos. Pri laseh tudi že poznam učinke od te prehrane in njenih dopolnil; vendar evo šele zdaj po parih mesecih. Ni blo takoj učinka.

rabarbara
    Udeleženec

Ja, saj je nerealno pričakovati, da nekaj učinkovalo v kratkem času. Sicer sama jemljem različna dopolnila za kožo in lase že več let, ampak ne vem, če mi je katero kaj prida pomagalo :unsure:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico