ČLANEK – Nega rok

Ars Cosmetica Forum NEGA IN ZAŠČITA NEGA TELESA ČLANEK – Nega rok

Ta tema vsebuje 27 odgovorov, ima 20 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Ella Ella 7 let nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Na portalu Maestrin članek: Nega rok
    ..da vas spomnemo, kaj v zimskem času zahteva še posebej več nege kot običajno :wink1:

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Maestra, super članek. :thumbsup: Saj kaj drugega niti nisem pričakovala. :silly:

Je dobro dobiti kakšen opomin, ja. :yes: Se trudim, samo kaj, ko si za vsako figo umivam roke in si vso kremo vedno sperem dol… :no: In potem se sploh ne mažem več, dokler nimam že skoraj krvavih členkov. :mistake: Se bom poboljšala.

Profile photo of anchek
    anchek
    Udeleženec

pri meni je tudi umivanje rok problem :blush1: se namažem s kremo pa dobim čez 2 min občutek da imam roke umazane in si jih grem umit…in ta zgodba se ponovi včasih pa 3x ..potem pa obupam za tisti dan :mistake:

Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

@zirafa wrote:

Je dobro dobiti kakšen opomin, ja. :yes: Se trudim, samo kaj, ko si za vsako figo umivam roke in si vso kremo vedno sperem dol… :no:

Jaz sem ista – roke si umivam zelo pogosto in imam čisto izsušeno kožo na rokah, pa ne bi rekla, da ne bi imela nobene kreme za roke doma… Jih imam v vsaki sobi in polici nekaj :P

Profile photo of Lyra
    Lyra
    Član

Super članek! :thumbsup:
    Ali ne obstajajo nobena mila ki ne izsužujejo kože? Jaz imam od aleverde pa je super :yes:
    Naj opozorim če slučajno še katera prakticira razkuževanje rok. Nikoli si ne razkužujte rok takoj po umivanju! Ali samo razkužilo ali pa samo umivanje :yes: Zato ker voda in razkužilo skupaj pri veliko ljudeh povzroča alergične reakcije.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Fajn nas je Maestra spomnila na trenutno aktualno temo :thumbsup: …tudi zaradi povečanega umivanja rok zaradi gripe..

Meni so tudi tekoča mila Alverde všeč – imela sem že sivko in bergamotka/meta..mi ne izsušijo rok.
    Kot kremo za roke – trenutno porabljam stare zaloge 4 krem..v vsaki je še malo vsebine..
    Fantu sem kupila Terra Naturi avokado..zaenkrat se ne pritožuje pa vonj mu je zelo všeč :P

vir

Profile photo of marjetka
    marjetka
    Član

tudi jaz se trudim porabiti stare zaloge krem za roke…seveda pa imam že izbrano novo, ki me bo razvajala tole zimo :lol1:

vir: http://www.lush.hr/?lang=sl&section=proizvodi_proizvod&id=328

Profile photo of Lyra
    Lyra
    Član

Jaz lemonyja uporabljam za obnohtno kožico in za pete :yes: in mi je full fajn :thumbsup: za cele roke pa mi ni fajn kr se predolgo vpija :confused:
    diši pa meni krasno , ker imam rada vonj limon :lashing:

Profile photo of gani
    gani
    Član

Maestra krasen članek :thumbsup:
    Drugače imam pa jaz na vsakemu vogalu v hiši razstavljeno in nastavljeno kako kremo za roke in sem že kar obsedena s tem mazanjem :lol1: imam pa najraje kremo za roke Ziaja goath milk, čeprav mi ne diši lepo pa mi roke in nohte odlično nahrani.
    Sem si že naredila zalogo te kreme za hude čase :3party:

Profile photo of Willow
    Willow
    Član

Gani, praviš, da je v redu? Je precej mastna? Upam, da vonj vseeno ni preveč odbijajoč. Sem včeraj videla, da jo ima DM še do danes v ponudbi 1 + 1 zastonj in glede na to, da mi je moje ravnokar zmanjkalo, sem jo mislila vzeti.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

A to je tista krema, kjer se ne gleda sestavin :lol1:

Profile photo of Willow
    Willow
    Član

Izgleda, da res :lol1: Sem jo vzela v roke in me je cek nabor parabenov nekje na polovici seznama odvrnil od nakupa :silly:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Maestra, krasen članek!
    jaz nisem preveč pridna glede nege rok, pa bi mogla bit…še posebej zato, ker imata mami in sestra hudo luskavico na dlaneh…ne vem ali se bom lahko izognila temu ali ne…

se trudim, da vsak večer uporabim kar BalmBalm maslo, ki je sicer za noge, ampak mi je všeč ker je tako hranljivo

čez dan pa uporabljam Loccitanovo kremo s karitejem ali novo Frangipangi al kaj je že…obe sta mi krasni!!

Lemony flutter je pa premasten za cele roke, ga imam samo za obnohtno

Profile photo of gani
    gani
    Član

Ja Nina to je res tista :lol1:
    ampak je dobra imam tako negovane roke kot že leta ne, vonj se pa da prenesti. :hiby:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico