Čistilni robčki

Ars Cosmetica Forum NEGA IN ZAŠČITA NEGA OTROŠKE KOŽE Čistilni robčki

Ta tema vsebuje 18 odgovorov, ima 8 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nina Nina 1 leto, 4 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Ice
    Ice
    Član

sicer za mojega mulčka najraje uporabljam kar navadne robčke in vodo, ampak ko sva na poti, je s tem preveč dela. najraje imamo tele robčke:

babylove Comfort Feuchttücher Sensitive
    Aqua, Propylene Glycol, Coco-Glucoside, Panthenol, Phenoxyethanol, Polyglyceryl-4-Caprate, Polyaminopropyl Biguanide, Dehydroacetic Acid, Octyldodecanol, Dicaprylyl Carbonate, Citric Acid.
    vir

tele pa se dobijo v manjših paketih in so zato praktični za na poti:

Comfort Feuchttücher von babylove
    Aqua, Propylene Glycol, Coco-Glucoside, Phenoxyethanol, Aloe Barbadensis, Polyaminopropyl Biguanide, Octyldodecanol, Dehydroacetic Acid, Cocamidopropyl Betaine, Chamomilla Recutita Extract, Bisabolol, Citric Acid, Parfum
    vir

ali so ok?

OT: Babylove ima super stran, med drugim ima za vsak izdelek sestavine :dance1: za pohvalit!

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Obojni dobri, sestavinsko zelo podobni – prva varianta je malo boljša od druge.

Profile photo of timnala
    timnala
    Udeleženec

Sama tudi uporabljam vecina od DM robcke, so mi pa drugace zelo fajn tudi BIO ZELIŠČNI VLAŽILNI OTROŠKI ROBČKI JACKSON REECE in pa Avalon Baby’s negovalni robčki (ti so sploh fajn, ker so oljnatni in je ritka negovana ze z njimi, ni potrebno kaksne kremice).

Profile photo of nikapika
    nikapika
    Udeleženec

Malo obujam temo samo zato, da tudi jaz pohvalim Babylove sensitive robčke. Priporočam :thumbsup: !

Profile photo of timnala
    timnala
    Udeleženec

Da pohvalim robčke od Dma.
    Prosila bi sicer za komentar sestavin. Robčki super opravijo svoje delo in obenem negujejo kožo. Malega obrišem z njimi tudi po obrazu in mu koža tako lepo diši potem pa še kreme mi ni potrebno gor pacat.
    Upam samo, da ni preveč neugodnih sestavin noter, ker so podobni Avalon oljnim robčkom, vendar občutno cenejši.

BabyLove Comfort Öltücher
    Oljni robčki za nego telesa.

Sestavine:
    helianthus annuus, chamomilla recutita, tocopherol, lecithin, ascorbyl palmitate, glyceryl stearate, glyceryl oleate, bisabolol, parfum, citric acid.

:thumbsup:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

sestavinsko dobri robčki :)
    za izjemno občutljive bi lahko bil problem parfum, ampak če ga ne draži..ni panike.

Profile photo of timnala
    timnala
    Udeleženec

Nina hvala :flower1: ..res so super :thumbsup:

Profile photo of tropicana
    tropicana
    Član

:D: :thumbsup:

Profile photo of Leaa
    Leaa
    Član

Vedno se najdejo v moji torbici, kajti vedno pridejo prav pa ni važno za kaj. :D:

Profile photo of timnala
    timnala
    Udeleženec

A katera uporablja Becutan robčke in se je mogoče poglabljala v sestavine? Jaz jih na spletu ne najdem, pisat se mi jih pa ne ljubi :blush1:
    Smo jih pa dobili za darilo in so mi fajni, samo bi skoraj rajši vedela še, kako se obnesejo sestavinsko.

Profile photo of S325
    S325
    Član

Živjo,

da malce obudim temo, ker je pri meni trenutno aktualna :).

Sicer uporabljamo DM-ove vlažilne robčke, vendar pa sem dvoje dobila in me zanima kakšni so sestavinsko.
    Eni so Violeta z izvlečki mandlja, drugih pa sploh ne poznam, nebi pa za vsako ceno uporabljala kakšne stvari če ni ok.

Hvala in LP :) :flower2:

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Jaz bi na moji preizkusila druge. Čeprav je res odvisno od otroka do otroka kaj jim ustreza. Tiste, ki ali meni niso všeč ali njej ne ustrezajo, pač porabim za čiščenje kahlice. :lol1:

Profile photo of S325
    S325
    Član

Živjo,

mi zna katera povedat še sestavinsko za čistilne robčke Bambo, kakšni so.

Vidim da se bom morala malo podučit o sestavinah, da ne bom za vsako stvar posebaj spraševala :).

Hvala za odgovor.

LP

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Meni niso bili všeč za tamalo. Tko pocasti so oz. dajo en lepljiv občutek na koži, pa še na koži ji niso ravno dobro ustrezali … pa jih sperem z vodo, ampak očitno je Propylene G. vztrajen.

Pa še tisto Made in China me je zmotilo. Ne razumem poante, da imajo super plenice narejene na Danskem, na robčkih pa šparajo.

Profile photo of S325
    S325
    Član

Hvala @gejba!

Zgleda so res še najboljši DM-ovi sensitive robčki.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico