CIATE – Paint pots

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Laki za nohte CIATE – Paint pots

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of chocolate88 chocolate88 6 let, 2 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Ciate Paint pots long lasting full coverage nail enamel

vir

Ta lak sem dobila za review iz trgovine ABC Beauty shop, kjer jih tudi lahko kupimo, cena se giblje okoli 8,5£, ampak se mi zdi, da se bolj splača kupiti celo kolekcijo, ker imajo pogosto znižano in potem pride cena na lak občutno ceneje.

Imam odtenek Fun Fair – prelep roza odtenek. Steklenička je zelo lepa, posebna z mašnico, kar jo naredi še bolj posebno.

Z nanosom nisem imela težav, 2 plasti pa je bilo popolno, dodam pa vedno še hitrosušeči TC, ker se mi ne da čakati, da se sam posuši in ker tako še podaljšam obstojnost manikure. Čopič je širok in plosk, kar mi zelo odgovarja, saj omogoča enostavno nanašanje.

Upam, da se moji zbirki lakov v bodoče še pridruži kakšen odtenek.

5/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico