CHRISTINA AGUILERA – Inspire

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Parfumi CHRISTINA AGUILERA – Inspire

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 6 let, 11 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

VIR

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Parfumcek sem si kupila (no pa sem si le enega kupila!!) nekaj casa nazaj v Mullerju. Imela sem tisto ta najmanjso steklenicko (30 ml?).

Sam parfum je med cenejsimi, saj je bil le 15€ za najmanso steklenicko.
    Vonj mi je vsec, cvetlicno svez.

Uporabljala sem ga vsak dan, toda zal ni bil med najbolj obstojnimi. Po par urah se ga ni vec vohalo (drugi ljudje) tako da je bilo potrebno nanos ponoviti.

Steklenicka je licna, majhna in okrogla z zanimivim pokrovckom. Pod pokrovckom se skriva pumpica za sprej, tako da je doziranje enostavno.

Vonj je primeren za vsak dan, saj ni prevec mocan. Meni osebno je bil izredno vsec tako da bom nakup definitivno ponovila, saj je zares v redu za malo denarja (kljub slabi obstojnosti).

4/5 zaradi obstojnosti.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico