CHI – Silk Infusion

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of chocolate88 chocolate88 6 let, 8 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki

CHI – Silk Infusion

Tale CHI sem dobila po zaslugi ene prijazne punce z drugega foruma. :flower1: Naročila ga je s spletne strani LF, cena brez poštnine je okoli 12£. Embalaža je plastična steklenička (50ml), s pokrovčkom, ki se zapira in odpira, omogoča enostavno doziranje. Flaška je zelo majhna, cena mogoče malo pretirana, ampak glede na to, da se ob 1 uporabi porabite le kapljica ali 2 in ga bom imela še dolgo, gre definitivno za dobro investicijo.

Vsebina je oljnata, rahlo rumene barve, uporabi se ga pa zelo malo (kapljica ali 2). Dam ga le na konice in malo po dolžini las (mokre ali suhe) in si jih nato zlikam (mokre še pred likanjem sfeniram ali pa pustim, da se posušijo na zraku). Rezultat je fenomenalen: Popolnoma mehki, gladki in sijoči lasje. Sem navdušena! Večkrat sm gledala različne tutoriale na youtubu in vse so ga pohvalile, zdaj ga lahko pohvalim tudi jaz. Služi tudi kot zaščita pred vročino, kako se bo obnesel na dolgi rok, pa še dopišem.

Vsem, ki svoje lase mučite z vročino, toplo priporočam!

5/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico