CHANEL – svinčnik za oči le crayon yeux

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za oči CHANEL – svinčnik za oči le crayon yeux

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of amisa amisa 6 let, 11 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Tale svinčnik za obrobo oči imam v barvi berry- barva mojih oči je rjava. Krasna barva, nanos je zelo mehak, na drugi strani ima “radirko”, s katero lahko pobrišeš napake pri nanosu ali pa jih le malo pobrišeš, da dobiš bolj zabrisan in manj intenziven videz. Obstojnost je dobra, pri meni sicer čez poletje (bolj mastna koža in vročina) slabša- brez primer-ja ga poleti ne uporabljam. Mogoče mali minus glede “slabše poletne obstojnosti”, vendar glede na to, da se tudi to da rešiti in da ima veliko drugih kvalitet (sploh kar se tiče barve), ga seveda priporočam.

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Svinčnik sem kupila po priporocilu prijateljice.

Embalaza je elegantna, minimalisticna, tipicna Chanelova, pokrovcek dobro tesni in prezivi transport, na eni strani je svincnik, na drugi pa nekaksna trda gobica, ki omogoca popravke in zabris barve.

Imam ga v crni barvi, ki je lepa, rahlo glossy. Sam svincnih je izredno mehak, kremast, kar omogoca zelo enostaven nanos (je pa tezje dobiti cisto tanko crto, ce ga ne silimo non stop), je dobro pigmentiran, za pravo crno zadostuje ze en nanos.

Razocarala me je njegova obstojnost, saj mi je po parih urah ze zelo zbledel (nimam pretirano mastnih vek), ce nisem uporabila primerja, prav tako se ob uporabi na senckah kar nekako razleze. Tudi ob uporabi primerja mi nikakor ne zdrzi cel dan.

Sprobala sem ga tudi v waterlinu, oci mi ni drazil vendar ga po pol ure ni bilo vec nikjer.

Cena je cez 20€, ce se prav spomnim, kar je za tako slabo obstojen svincnik za moje pojme obcutno prevec in ga ne bom vec kupila, saj se za manj denarja dobijo veliko boljsi.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico