Čevlji

Ars Cosmetica Forum OSTALO MODNI SVET Čevlji

Ta tema vsebuje 216 odgovorov, ima 61 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of darksome darksome 4 let, 6 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Imam dilemo, sem čista novinka glede visokih pet itd. so mi pa takšni čevlji drugače noro všeč. Najhujši strah je da se bom potolkla, tako da me zanima kako visoko peto si lahko sploh privoščim kot novinka?

Zanima me tudi, kje prodajajo lepe peeptoes čevlje (slovenske trgovine), iščem pa za tisto svojo črno oblekico; KLIK. Nujno bi morali biti satenastega izgleda, ker imam tudi torbico v takšnem materialu..
    Po možnosti, bolj ugodne.. Sicer doma imam neke nizke čevlje, pa se mi zdi da nekako ne pašejo k obleki.. Me je pa malo strah dati bolj malo za takšne čevlje zaradi slabe kvalitete..Se mi zdi da pri ugodni ceni najbolj šparajo pri peti, ki je ponavadi potem bolj majava :unsure:

Imela bi pa nekaj v takem stilu (peta seveda ne rabi biti tako visoka :scared: ):

KLIK
    KLIK2
    KLIK3
    KLIK4

Profile photo of Mojcaaa
    Mojcaaa
    Član

Nekaj časa nazaj so podobne prodajali v Deichmannu (qulandia). Čevlji so ful lepi in poceni :yes:

Profile photo of Smoothie
    Smoothie
    Član

darksome-jaz bi ti raje svetovala da kupi kvalitetne čeveljce. Če si začetnica pri visokih čevljih ti bodo kakšni poceni, plastični čevlji pri daljšem nošenju nogo zelo ožulili in se ti bodo stiletke povsem zamerile. Pri visokih petah je zelo pomembno dobro kopito (podplat s peto).če daš malo več za njih (okoli 40-50€ bi moralo biti že ok-odvisno tudi od firme) nanje glej kot investicijo. Takšni čevlji lepo pašejo tudi na jeans, imaš jih za razne priložnosti, če so črne barve pa sploh…
    Jaz nosim poleg takšne oblekice črne čeveljce s peto 8 cm, nekje vmes med gladiatorkami do gelžnja in peeptoesi (ne vem kako bi jih opisala :silly: ), vendar so semiš.
    Kje bi jih dobila ne vem-poglej malo po BTC-ju…
    Upam da sem kaj v pomoč…

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Hvala punci, ja tam 50€ bi že dala. Bi jih pa res nosila bolj kot ne samo za priložnosti (sem drugače bolj ležeren tip :silly: )

Profile photo of Mojcaaa
    Mojcaaa
    Član

Glede udobja in kavalitete čevljev iz Deichmanna, ti pa ne znam nič povedat. Sama jih tam še nisem nikoli kupila, jih pa kupuje kolegica. Ona je z njimi zadovolnja, ampak ne vem koliko se lahko oprimemo na njeno trditev, ker vsake čevlje obuje le 2x :lol1:
    Lepi pa so, lepi :yes:

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Včeraj sem pa v centru LJ na Tavčarji videla pravo Ugg trgovino :yes:
    Še vedno mi ni jasno, zakaj take cene – krzneni copatki za v stanovanje so bili v izložbi 100 EUR.

Profile photo of unsu
    unsu
    Član

men pa te uggice in podobno nekak ne potegnejo :)) pa tudi drugače ne bi dala za čevlje toliko dinarčkov :P

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Meni tudi ne, samo sem šla ravno mimo, pa se pogledala v izložbo :yes:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

meni se to zdi najbolj precenjen in nepraktičen čevelj, kar sem jih kdaj videla…

nosiš jih lahko zgolj v suho in mrzlo vreme…takih dni je v celi zimi in jeseni mogoče 10%? in za to dat 200eur….škandal! al pa če si kupiš ene balerinke za 20eur

Profile photo of KuKi
    KuKi
    Udeleženec

še dobro da je toliko “ponaredkov” po precej nižji ceni :))

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

@mojcaaa wrote:

Glede udobja in kavalitete čevljev iz Deichmanna, ti pa ne znam nič povedat. Sama jih tam še nisem nikoli kupila, jih pa kupuje kolegica. Ona je z njimi zadovolnja, ampak ne vem koliko se lahko oprimemo na njeno trditev, ker vsake čevlje obuje le 2x :lol1:
    Lepi pa so, lepi :yes:

Meni so dvojni iz Dechmanna s peto super, v enih pa slabše hodim, čeprav majo peto enako visoko. Mislim, da se da najt tudi kaj cenejšega z dobrim kopitom samo je treba malo bolj pobrskat, večkrat gledat in sprobat…

@unsu wrote:

men pa te uggice in podobno nekak ne potegnejo :)) pa tudi drugače ne bi dala za čevlje toliko dinarčkov :P

@nati wrote:

meni se to zdi najbolj precenjen in nepraktičen čevelj, kar sem jih kdaj videla…

nosiš jih lahko zgolj v suho in mrzlo vreme…takih dni je v celi zimi in jeseni mogoče 10%? in za to dat 200eur….škandal! al pa če si kupiš ene balerinke za 20eur

se strinjam…meni niso všeč…ob pogledu na njih dobim podoben odpor kot na crocse…ne sedejo mi :no2:

Profile photo of Kristina
    Kristina
    Udeleženec

Še ena, ki ji uggice niti slučajno niso všeč – kot crocsi tudi ne. Kot je že rekla Nati, za nekaj dni v celi zimi dati celo premoženje :scared: .
    Si raje kupim kvalitetne usnjene nosljive škornje. Letos imam kupiti ene rjave, pa mi do sedaj še nič ni posebno všeč. Malo moram še v Deichmanna it pogledat, kakšna je kolekcija od Cindy.

Profile photo of ally
    ally
    Član

Jaz sem našla ene škornje, ki so perfect – njihova cena je pa adijo pamet :mistake:

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Oja, meni pa so Ugg-ice všeč. Predvsem tiste s pletenim delom. Oja, bi jih imela. Če bi manj stale. :lol1: Ali pa če bi imela fuuul dinčkov… potem bi ziher imela kak par Ugg-ic. Tako pa niti ne razmišljam o njih, ker so res nepraktične. Čeprav lepe in tople in sigurno udobne.

Tudi proti Crocsom nimam čisto nič.

Sem pa letos kupila usnjene črne Ecco “jahalne” škornje. Perfektni škornji. Udobni in vse. Super naložba dinčkov! :lol1:

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

^ A te Ecco so podloženi? Ker sem jaz ene njihove gledala samo so se mi zdeli predragi…
    Sem pa potem našla ene super podložene škornje z nizko peto, pogledam na škatlo in piše, da so samo za suho vreme. ja krasno :mistake:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico