CCUK – Diamond gloss nail polish

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Laki za nohte CCUK – Diamond gloss nail polish

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Fleur Fleur 6 let, 8 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

Opis izdelka:
    Laki za nohte. Na voljo v več odtenkih.

Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

Tile laki so bili odkritje zadnjega nakupovanja v drogeriji Tuš. Imajo celo stojalo, na katerem je vsaj 20 različnih odtenkov lakov. Barve so večinoma klasične, manj vpadljive. Cena je okoli 1,5€.

Nanos je enostaven, lak pa je malo pretekoč, zato so potrebni trije sloji za enakomeren nanos. Čopič je zelo tanek in kratek, zato meni ne odgovarja. Z malo truda pa je vseeno mogoče doseči lepe krivine.

Suši se malo dlje, tako da uporaba hitrosušečega nadlaka ne bo odveč. Obstojnost je presenetljiva – po dveh dneh se pri meni še niso poznale bele konice.

Glede na ceno so laki presenetljivo dobri. Nakup bom še ponovila, če bom še našla kak odtenek, ki me bo pritegnil.

Ocena 3/5 (zaradi čopiča in sušenja)

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico