Catrice

Ars Cosmetica Forum DEKORATIVA LIČILA Catrice

Ta tema vsebuje 700 odgovorov, ima 87 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Tassa Tassa 1 leto, 9 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of AnaMaria
    AnaMaria
    Udeleženec

Pri Catrice me je navdušila LE Baroque Glamour.

Najlepši je All Over Powder :lashing: , morda preveč bleščičast, a :heart: . Na desni strani slike je senčka, prav tako zelo uporabna.

Eye Liner in rdečilo, povsod se šopirijo baročni vzorčki :lashing:

V ediciji je še več odtenkov senčk in šmink, morda si nabavim še kakšno senčko. Čeprav sumim, da me bo naslednjič pričakala prazna polička. Ali pa nova LE :cheer:

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Ko bom naslednjic na Hrvaskem sigurno zavijem v DM in malo poskilim za Catrice :wink1:
    Kaksni so pa izdelki v redni prodaji? Je katera ze odkrila kaj zares dobrega?

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

AnaMaria, tale LE je čudovita! :angrycry:

Profile photo of AnaMaria
    AnaMaria
    Udeleženec

Amisa, na HR je trenutno zelo slaba izbira izdelkov v redni prodaji, ker bodo zamenjali vse staro za novo, zaradi nove embalaže. Zagotovili so mi, da bo nove izdelke moč kupiti že konec meseca. Je kar nekaj lepih in zanimivih stvari. Sedaj je izbira res borna, nekaj je sicer znižano, a večinoma samo nezanimive stvari.

Na tole LE sem naletela po naključju. Še prejšnji teden ni nihče vedel povedati, da bo prišlo kaj novega. Založenost je bila različna, ponekod skoraj prazna polička, ponekod še vse polno :D: .

Profile photo of goga
    goga
    Udeleženec

Lepe stvarce. All over powder mi je najlepši :lashing:

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

A pa bo to mogoče kdaj tudi k nam prišlo? Sem gledala po internetu malo in so njihove stvari kar pohvaljene.

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Zelo lepe stvari! In lepo baročno obarvano ;)

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

All over puder je je čisto očaral!

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Meni pa je odtenek eye linerja :inlove:

darksome
    Član

Catrice mineralni puder:
    vir

Mineral Powder Make-Up*
    poudre minérale
    mineral poeder
    mineral puder
    Mineral Powder Make-up
    Podkład mineralny w pudrze

INGREDIENTS: MICA, OCTYLDODECANOL, CI 77491,
    CI 77492, CI 77499, CI 77891.
    vir

Kako se vam zdijo sestavine? Kaj je to octyldodecanol?

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Ni švoh – mika, barvila, malo TiO2. Ne vem pa kako je z mašenjem por zaradi OCTYLDODECANOLa.

darksome
    Član

:thumbsup: mogoče Nina kaj več pove o tem octy…bla bla :lol1:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

tale mineralni puder sem gledala včeraj in mi je bil ful všeč! bolj svilnat je bil kot npr. od Essence in prekriven se mi je zdel kot EDM…žal nisem mela časa prav dobro stestirat odtenkov, pa še keša mi je zmanjkovalo :lol1: je pa za probat, sigurno

js sem vzela pa tole:

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Aurora :blush1: :lashing: a potegne veliko na roza ali bolj na oranzno? iscem enga lepega oranzkota, pa na meni vsi na roza potegnejo, ne bi pa neon oranzne

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

kaj pa vem..težko rečem. Saj korala je med roza pa oranžno in ta je točno to…bi pa prej rekla na oranžno kot na roza…

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico