CATRICE – Nail polish

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Laki za nohte CATRICE – Nail polish

Ta tema vsebuje 14 odgovorov, ima 14 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of romanab romanab 5 let nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Opis izdelka:
    Laki za nohte. Na voljo v več odtenkih.

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Enostavno obožujem te lake! Imajo kar pestro in zanimivo izbiro lakov. Laki so kar pigmentirani, za popoln nanos sta tako potrebna dva sloja, včasih je dovolj že en, če paziš pri nanosu! Nanos sam ni problematečen. Laki se dokaj hitro sušijo, a vseeno uporabim še hitrosušeči nadlak. Laki se mi ne mehurčkajo. Obstojnost je žal pri meni slabša, saj se mi že drugi dan odkrušijo. :(

Njihov čopič mi zelo odgovarja in mi ne povzroča težav. Embalaža mi je zelo všeč in je enostavna za prenašanje. Vsenine je 8ml. Cena je zelo ugodna, saj je okoli 2,5€. Nakup bom vsekakor ponovila, če bom imela možnost, saj je še nekaj odtenkov na mojemu seznamu želja.

5/5

Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

Nova kolekcija Catrice nas je po moje vse presenetila :) Odtenki so super, jaz trenutno premorem štiri, ampak verjetno bom poleti, ko bom na dopustu, kupila še kakšnega. Žal se jih pri nas ne dobi, treba je iti vsaj do Hrvaške.

Cena stekleničke je 2,5€. Čopič je malo daljši in trši, malo sploščen. Ravno takšen, kot mi odgovarja. Vsi so dobro pigmentirani, zadostujeta dva sloja, ob malo nerodnosti trije. Sušijo se zelo hitro, sem bila presenečena nad njimi.

Obstojnost je edina, ki me ni navdušila, saj so se mi hitro začeli krušiti, ampak ne v velikih kosih, tako da ni bilo tako opazno.

Ocena 4/5 (zaradi krušenja)

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Imam kar nekaj Catrice lakcev in z vsemi sem zadovoljna. :manicure:

Lakci so malce gostejši in vsi so dobro pigmentirani (res nobeden ni voden). Imajo malce širši čopič, vendar ne tako širok, da bi bilo moteče. Zaradi tega, ker niso tako tekoči je nanos zelo enostaven.

Obstojnost je super. Na mojih nohtih zdržijo tudi do 4 dni. Čas sušenja je povprečen.

Cena je 2.59€, kupujem jih pa Beauty World drogeriji.

Nakup bom še ponovila (ja, nimam še vseh odtenkov). :lol1:

Splošna ocena: 5/5

Profile photo of Dreamer
    Dreamer
    Član

Imam kar nekaj Catrice lakov in sem z vsemi zadovoljna. Prekrivni so z drugim nanosom in tudi sušijo se hitro. Obstojnost je 2-3dni, kar je pri meni daljše kot pri drugih lakih. Cena je ugodna glede na kvaliteto. Nakup bom ponovila, če ne prej ko bodo tudi v slo. kolekcije :blush1:
    5/5

Prve Catrice lake sem kupila v Zagrebu v drogeriji Kozmo, kjer je na voljo celo stojalo teh izdelkov. Kupila sem si 4 in z vsemi sem bila navdušena. Le koralnega sem oddala naprej, ker nekako to ni bila moja barva. Končno smo te lake dobili tudi pri nas, v BW jih prodajajo že nekaj časa, po novem pa se dobijo tudi v Müllerju. Cena v Müllerju je 2,49€.

Laki so večinoma zelo dobro pigmentirani, tako da ob previdnem nanosu zadostuje samo en sloj. Pri nekaterih pa sta potrebna 2, odvisno od odtenka. Čopič je širok, kar meni zelo odgovarja, saj z dvema potegoma prekrijem cel noht, tako da vse nohte zelo hitro nalakiram. Sušijo se zelo hitro in tudi brez nadlaka se zelo svetijo. O obstojnosti samih lakov težko govorim, ker zadnje čase vedno uporabim še nadlak (G2G ali Seche Vite), ki dodatno podaljša njihovo obstojnost.

Mislim, da se bodo moji zbirki kmalu pridružilo še nekaj pink odtenkov, ki jih imam nagledanih. Upam pa, da tudi k nam čim prej pride celo stojalo.

5/5

Profile photo of angel_girl
    angel_girl
    Član

Sicer imam le en odtenek (Poison me, poison you), ki sem ga kupila preko znanke, saj sem se čisto zaljubila v odtenek.
    Embalaža mi je všeč ravno tako čopič, saj ni potreben večkratni nanos, da pokrije cel noht. Malenkost me moti, da gre za gostejši lak ter ga zato redčim z razredčilom za lake (thinnerjem), saj imam raje lake, ki so manj gosti.
    Pigmentnost je super, barva odlična. Tudi sam izbor barv ni ravno skromen.
    Cena je ugodna in verjamem, da bom kupila v prihodnosti še kakšen lak.
    Obstojnost na nogah je super z uporabo nadlaka (2-3 tedne), na rokah sem ga pa imela zelo malo časa, vendar se mi je brez nadlaka okrušil že drugi dan (takrat sem nanesla le 1 sloj).
    Vseeno priporočam nakup, saj mislim, da glede na ceno dobimo dobro kakovost.

4/5

Imam (do sedaj) le en odtenek- be my millionaire.
    Sem kar zadovoljna. Nanos je enostaven, čopič odličen, veliko lepih odtenkov,…moti pa me krušenje.
    Lak brez nadlaka ne zdrži niti čez noč, hitro so zlizane konice in hitro se okruši.

Izdelek bom kupila, ko me bo premamil še kakšen odtenek…

Ocena:3/5

Profile photo of ananas
    ananas
    Član

Sploh nimam pripomb čez to znamko! Obožujem Catrice lake za nohte. Imajo čudovite barve in bi jih imela še več! Trenutno imam v lasti 10 različnih barv in sem z vsemi zadovoljna.

Čopič pa je… čista poezija. Nanos je krasen in čopič popolnoma obvladljiv!

Glede obstojnosti. Ob pravi izbiri podlaka in nadlaka, lahko zdrži manikura tudi po 5 dni, kar je meni oh in sploh veliko! :wink1:

Za 2,5 evra dobiš veliko in bo zagotovo še kakšen odtenek pristal na moji polici.

5+++/5

Profile photo of mademoiselleT
    mademoiselleT
    Udeleženec

Čudoviti lakci za čudovito ceno.

Kjut embalaža s ploščatim in nekoliko bolj širokim čopičem, ki mi ustreza.

Obstojnost se lahko podaljša z nanosom nadlaka, kar je popolnoma običajno za lake vseh znamk.

Na voljo je veliko lepih in različnih odtenkov. Edino, kar mi ni najbolj všeč je to, da se vseh pri nas ne da dobiti (sploh kakšnih LE).
    Nakup bom zagotovo ponovila, ko me spet premami kakšen odtenek.

Cena: nekaj čez 2€ za 10ml laka.

Ocena: 5/5 (super lak za tako nizko ceno – priporočam!)

Profile photo of Chanel
    Chanel
    Udeleženec

Tej lakci so mi tudi zelo všeč. Imam 4.
    Čopič je zame super, rahlo ploščat in malo širši. Pigmentirani so super, pri meni je dovolj že 1 debelejši nanos. Čez Essence base coat se mi super obnese, ne zližejo se mi konice.
    Stekleničke so preproste, s črnim pokrovčkom in dobro tesnijo.
    Barvno so se tudi pri nas bolj razširili, hvala bogu :lol1:
    Cena je ugodna in si bom še kakšnega kupila.
    5/5

Profile photo of junija
    junija
    Član

Super laki!

V svoji zbirki jih imam že 9 in noben me še ni razočaral *potrka*. Ne vem, kaj mi je pri njih najbolj všeč: čopič, izbira barv, obstojnost,… Čopič je ploščat in malo širši, z njim se lak super maže. Odtenki so fenomenalni. Tudi obstojnost me je zelo presenetila: zdržijo par dni brez pod in nadlaka, pa tudi če imam roke precej pod vodo (solata ftw). Mislila sem, da ne bom nikoli našla kvaliteten lak za nizko ceno, a me je Catrice presenetil.

Cena je 2,5€ za 10ml. Žal so pri nas na voljo le v Muellerjih in Beauty World drogerijah pa še to ne vsi odtenki. Sama sem jih več kupila na Hrvaški, kjer imajo celo stojalo in vse odtenke na voljo.

Nakup bom vsekakor še ponovila in ga tudi priporočam vsem :yes:

Ocena 5/5

Profile photo of luncaa
    luncaa
    Udeleženec

Od Catrice znamke imam ene 5 lakov. Z njimi sem zadovoljna, vsi so obstojni do kake 3 dni, a potem jih tako ali tako menjam.
    Uporabljam še podlak nail sealer od Essence, nadlaka pa ponavadi ne.
    Žal mi je samo, da nimajo celega stojala, a še vedno verjamem, da ga bomo enkrat dobili.
    Lake sem do sedaj opazila samo v müllerju, cena pa je 2,5Eur, za 10ml, kar je ugodno za to kvaliteto.
    Čopič je malo širši, nanašajo se lepo, niso prograsti.
    Stekleničke so enostavne, pokrovček dobro tesni. Imena so posebna, že zato jim dam en mali plusek, ker raje vidim dobro izmišljeno ime, kot samo številko.
    5/5, ker jim nič ne manjka :))

Profile photo of Zoey
    Zoey
    Udeleženec

Odlični laki, precej velika izbira odtenkov, cena odlična, čopič tudi, zelo priporočam!
    Ko so catrice lake začeli prodajati v Sloveniji,sem takoj kupila 8 odtenkov in razen zgrešenega rumenega in oranžnega vse tudi kar redno uporabljam (ko pridejo na vrsto). nekateri odtenki so zelo dobri tudi za layering.
    Od novih odtenkov so me najbolj prepričali vijolični odtenki, razočaranje je bil samo ‘holo’, ki to pravzaprav ni.
    5/5 dostopna cena, dobra izbira odtenkov, obstojnost kot dražji laki

Profile photo of romanab
    romanab
    Udeleženec

Kar vsecni lakci, imam jih 5.
    Vsec so mi imena lakcev, katera ze opisujejo barvo, npr. Did you know about berry, absolutely chinchilly, poson me, poison you,… Vecina teh, ki jih imam jaz potrebuje 2 nanosa za popolno prekrivnost, da se jih lepo nanasati zaradi copica in embalaze, saj lahko lepo v rokah drzim steklenicko pri nanosu.
    Nakup bom ponovila, ko najdem kaksen vsecen odtenek, ki ga se nimam.
    Lak se kar hitro posusi, nanos pa je lahek.

V kategoriji srednjecenovnih premaga Manhattan in Maybelline.

Ocena 4/5 zaradi zlizanih konic nohtov- ko ne uporabim nadlaka.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico