Cantare

Ta tema vsebuje 7 odgovorov, ima 5 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of kvacka kvacka 7 let, 5 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Lakci, ki jih lahko kupite v DMu (mislim, da sem jih videla tudi v Iliriji) in stanejo manj kot 1 EUR.

Odtenek 132:

Profile photo of anchek
    anchek
    Udeleženec

tale je pa lep :manicure:
    cenejša verzija essie – mesmerize :lashing:

Profile photo of Mojcaaa
    Mojcaaa
    Član

Waw res je lep :manicure: kdaj grem spet v DM?? :silly:

Profile photo of anchek
    anchek
    Udeleženec

Jaz nisem še nikoli videla kakšnega tako lepega odtenka v tisti Cantake košarici :confused:
    bo treba naslednjič bolj prebrskat :silly:

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Jaz sem tudi tokrat prvič naletela na nekaj meni všečnega. :lol1:

Profile photo of kresnicka
    kresnicka
    Udeleženec

Jaz imam odtenek 057. Nujno sta potrebna vsaj 2 nanosa (bolje 3je), ker je prvi skorajda popolnoma prosojen.

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Sam je pa lep. :manicure:

Profile photo of kvacka
    kvacka
    Član

Uf, meni so pa tile laki v trgovinah naravnost grdi. Še večinoma je kakšen razlit vmes in so potem vsi zapackani, da se mi niti brskat ne da it!
    Ne vem, zakaj imajo v nekaterih trgovinah te lakce, če pa jih samo zmečejo notri? :veryangry: Pa da o zasušenih ne govorim, enkrat sem enega tresla kot nora in se v steklenički ni niti premaknil. :ermm:

Ampak sta pa tale dva odtenka tukaj zelo lepa! :thumbsup: Se nisem nikoli preveč poglobila v njih in sploh nisem opazila takšnih… :blush1:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico