Calvin Klein

Ars Cosmetica Forum DEKORATIVA LIČILA Calvin Klein

Ta tema vsebuje 27 odgovorov, ima 7 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Linna Linna 6 let, 10 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Mene zanima, kje držijo to dekorativo? Za Namo že vem, pa mi je preveč odročna…
    v Mullerju v Supernovi je nimajo

danes sem bila v Limoniju in je…ampak menda imajo nekje znižano za 50%? kje?

Mika me TALE gel eyeliner

sej cena v Limoniju ni tako vidoka…malo manj kot 10eur, ampak če je kje -50% pa še toliko bolje :lol1:

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Uf, to si pa pozna. Dvomim, da boš še kje dobila, ker po moje CK kozmetike ne bodo več delali in večino stojal je najbrž že izropanih ali jih ni več. Znižanja so bila pa povsod – Nemčija, AUT, pri nas.

A v Limoniju so še imeli stojalo in ni bilo znižanja?

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

okej, didn’t know that :scared:

jutri grem v napad!
    ne, nič ni pisalo da bi blo znižano…spraševala pa nisem :mistake:

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Veliko sreče ti želim! :luck: Jaz že pred nekaj časa tega gel linerja nisem več našla v LJ. Na koncu sem ga dobila v Mullerju v MB.

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Škoda, jaz sem si tudi točno ta odtenek mislila zdaj nabaviti , ko sem slišala za znižanje :no:

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

jaz sem nabavljala v martimexu in so imeli se skoraj vse (sem pa pol stojala nabavla :scared: ), mi je pa prodajalka rekla da samo embalazo menjajo, ne vem pa kako je s tem :unsure:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

martimex? to pa prvič slišim…
    danes sem v Limoniju v BTCju gledala tester…čudno, da bi imeli tester na stojalu, odtenka pa ne več na zalogi

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

martimex v NM ja, je prav c centru Nmja ;) Pa ne vem ali so oni prav uvozniki ali ne :ermm:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

našla…v Lj ga ni

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

ja, v Lj mislim da se je kaksno leto ali se vec nazaj zaprl :confused: je bil pa prav tako cist v centru, blizu Macka

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

dobilaaaaa :D:
    krasen je! sicer ni bil nič znižan, ampak 9,99 tut ni taka blazna cena, da si ga ne bi privoščila :D:

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Nati, kje si ga pa kupila?

Na mojem je original cena 15,39€ (imam se vedno skatlico)

Profile photo of Willow
    Willow
    Član

Khm, včeraj v Nami nisem našla Calvin Klein stojala. Kje se skriva? :lol1:

2 dni nazaj sm šla iz firbca počekirat v Limonija v Supernovo in je blo vse izropan :lol1: ostal je samo še ene par senčil, temnih pudrov pa par lipglossov in šmink…škoda.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

js sem ga dobila v Limoniju v BTC-ju, stojalo se mi pa sploh ni zdelo izropano

no, če je redna cena 15eur, potem sem pa super skos pršla :cheer:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico