Čaji in dodatki za pomiritev in sprostitev

Ars Cosmetica Forum OSTALO ZDRAVJE IN PREHRANSKA DOPOLNILA Čaji in dodatki za pomiritev in sprostitev

Ta tema vsebuje 5 odgovorov, ima 5 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Morena Morena 3 let, 10 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Čajne mešanice za pomiritev, sprostitev, boljši spanec.. :tobed2:
    Čaji za sprostitev in pomiritev

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Melisa je meni super, pa še doma na vrtu raste. :thumbsup:

Profile photo of windsong
    windsong
    Član

Meni melisa in meta ne odgovarjata.. saj mo oboje fuuul lepo diši, in me včasih prime, da si skuham metin čaj, ampak potem to ni to, me moti tisti hladilni učinek :)
    Za sprostitev mi najbolj pomaga kamilični čaj z medom, verjetno tudi psihološko, ker me spominja na “stare čase, ko smo bili majhni” :naughty: Ali pa kakšen bebe čaj.
    (Pa da omenim še toplo mleko z žlico medu, mmm, ampak to ni ravno čaj :)) )

Profile photo of mademoiselleT
    mademoiselleT
    Udeleženec

@windsong wrote:

Meni melisa in meta ne odgovarjata.. saj mo oboje fuuul lepo diši, in me včasih prime, da si skuham metin čaj, ampak potem to ni to, me moti tisti hladilni učinek :)

Meni je pa ravno ta hladilni učinek najboljši… :)) :lashing:

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Meni pa od teh sprostitvenih čajev ful pašeta Veseljak iz Čajne hiše oz. praktično identičen Ciklon iz čajnice na Bledu (ne vem točno, kako se imenuje). Čeprav imata ime povsem drugačno od svojega učinka, oba delujeta pomirjevalno :)

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Melisa nima kakšnega hladilnega učinka, vsaj meni se ne zdi tako. Meta ga pa ima ja, sploh zelena meta, bolj kot poprova.

Za pomiritev naj bi bila tudi deljenolistna srčnica in lipa dobri, samo nista za daljšo uporabo.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico