CADEAVERA – Young Anti-Pickel Waschgel

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 6 let, 5 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Sestavine:
    aqua, coco-glucoside, cocamidopropyl betaine, caprylyl/capryl glucoside, glycerin, acrylates/C 10-30 alkyl acrylate crosspolymer, phenoxyethanol, sodium chloride, parfum, sodium hydroxide, propylene glycol, lactose, salicylic acid, zinc PCA, ethylhexylglycerin, microcrystalline cellulose, butylphenyl methylpropional, disodium EDTA, linalool, cucumis melo fruit extraact, alcohol, geraniol, sorbate, sodium benzoate, tocopheryl acetate, sorbic acid, CI 42090, CI 77007, CI 19140

Opis izdelka:
    Antibakterijski gel za umivanje obraza proti mozoljem.

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Sama imam mesano kozo, ki je poleti malce bolj mastna…
    Gel uporabljam ze mesec in nekaj malega in zaenkrat mi ne povzroca problemov.

Vonj je zanimiv, svez malo bolj citrusen toda umeten. Tekstura je gel, z nekimi delci.. (zelenimi). Ravno zaradi njegove teksture se ga porabi izredno malo.

Gel je izredno ugoden (ce se ne motim stane 1.5€), ter traja zelo zelo dolgo. V mesecu in nekaj malega sem ga porabila le 1/8.

Na zalost mi gel ne ustreza povsem, saj imam vsake toliko po umivanju obcutek da me veze.
    Pozimi ga ne bom uporabljala, saj se mi takrat naredijo suhe luskice in ta gel bi le se dodatno izsusil kozo.
    Mozoljev mi ni povzrocil, toda ni naredil nic za tiste ze obstojece mozoljcke. Na ostankih mozoljckov (suhi predeli koze) je pospesil lupljenje, tako da mi ni vsec.

Nakupa ne bom vec ponovila, saj se ga kupila mislec da je tonik. Porabila ga sicer bom (v najslabsem primeru za noge umivat), toda meni zal ne odgovarja povsem.

3/5 ker je povprecen gel. :inspect:

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico