CADEAVERA – Olje za tuširanje

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Čiščenje telesa CADEAVERA – Olje za tuširanje

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of anchek anchek 7 let, 6 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of KuKi
    KuKi
    Udeleženec

Negovalno olje za tuširanje ima visoko vsebnost rastlinskih olj in antioksidantov, ki kožo negujejo že med tuširanjem. Še posebej suha in občutljiva koža je tako že pri tuširanju negovana in zaščitena.

Sestavine: GLYCINE SOYA (SOYBEAN)OIL, MIPA-LAURETH SULFATE, LAURETH-4 COCAMIDE DEA, RICINUS COMMUNIS (CASTOR) SEED OIL, PARFUM, AQUA, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, PANTHENOL, CITRIC ACID, LECITHIN, ASCORBYL PALMITATE, TOCOPHEROL.

vir

Profile photo of KuKi
    KuKi
    Udeleženec

Tole olje sem uporabljala v zimskih mesecih.

Gre za precej tekoče olje, ob stiku z vodo se malce peni, po koži se lepo razporedi in brez težav spere. Moje kože (ki je sicer normalna, v zimskih mesecih pa malce bolj suha) ne izsuši. Po uporabi je koža lepo navlažena in prijetno mehka.
    Vonj je nevsiljiv in se ne obdrži na koži, kar mene ne moti preveč. Sestavine so negovalne, cena ugodna (nekaj čez evro), edino embalaža je malce nerodna, saj se pokrovček slabo zapira. Tudi sicer ni ravno najbolj estetska, ampak mene to ne moti.
    Izdelek se kupi v Müllerju. Sama ga bom pozimi zagotovo spet kupila, za poletje mi je malce pretežak in posegam bolj po osvežilnih gelih za tuširanje.

dam mu petico :)

Profile photo of anchek
    anchek
    Udeleženec

tole olje imam trenutno v uporabi in ne morem povedati ničesar slabega o njem,
    kupila sem ga pozimi, ko sem imela resnično grozno suho kožo, pri čemer mi je neverjetno pomagalo, uporabljam ga še vedno in ga bom verjetno tudi poleti, meni je zelo všeč to d se vonj ne obdrži in resnično pride potem parfum do izraza.

je zelo poceni in ga priporočam še posebaj tistim s suho kožo.

Ocena: čista 5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico