CADEAVERA – Čistilni robčki 3v1

Ta tema vsebuje 3 odgovori, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of luncaa luncaa 5 let, 10 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Sestavine:
    AQUA, PROPYLENE GLYCOL, ISOPROPYL PALMITATE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, TOCOPHERYL ACETATE, PHENOXYETANOL, PARFUM, DEHYDROXANTHAN GUM, SODIUM ACRYLATES/ C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, METHYLPARABEN, PROPYLPARABEN.

Opis izdelka:
    Čistilni robčki tri v enem.

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Te cistilne robcke sem kupila, ker sem potrebovala nekaj za na hitrco odstranit make up med potjo.

Svoje delo dobro opravljajo, ceprav niso noben presezek. Ceprav za ceno malo pod 2€ so super.
    Embalaza je klasicna, plasticna z lepilnim trakom na vrhu.

Kozo ocistijo, ceprav pustijo malce tezak obcutek na kozi. Vonj ni motec, ceprav je prisoten. Daje po otroskem pudru z umetnim dodatkom.

Nikakor jih ne bi zamenjala za vsakodnevno cistilno penico, saj ne ocistijo v globino oz ne dajejo tega obcutka. Po njih se mi zdi kakor da imam film na obrazu.

Toda za na hitro ciscenje so dobri. Ne vlazijo prevec, krpice niso med najbolj neznimi tako da pretirano drgjenje lahko povzroci kaksno praskico.

Nakup bi ponovila, saj so izjemno ugodni in enkrat toliko ko jih uporabim bi ze lahko prezivela.

3/5 zaradi povprecja.

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Tudi jaz sem si robčke kupila predvsem zaradi tega, da si lahko očistim obraz med potjo ali če kje nepričakovano prespim, zato jih nosim vedno seboj v torbici.

Svojo nalogo opravljajo kar dobro. Obraz očistijo in osvežijo. Kožo mi po uporabi malenkost zateguje in izsuši, zato je potem pri meni obvezna uporaba kreme za obraz. Ne povzoča mi rdečice, kot nekateri drugi izdelki za obraz.

Embalaža je priročna za prenašanje in zapiranje. Nakupa ne bom ponovila, saj sem našla boljše robčke za obraz. :)

3/5

Profile photo of luncaa
    luncaa
    Udeleženec

Robčke sem kupila v Müllerju že nekajkrat, saj odgovarjajo moji koži in imajo nizko ceno.
    Najprej si kožo ščistim s temi robčki in nato z Garniejevim čistilnim mlekom Bio Aktiv, ki mi tudi odgovarja.
    Z robčki sem zadovoljna, če bi hotela odstraniti ves večeren make up, bi morala najbrž porabiti 2, eden bi bil premalo. Super se mi zdi, da ne vsebujejo alkohola, kar se tudi pozna pri čiščenju oči. Mene ne pečejo popolnoma nič in tudi koža se ne razdraži, občutek imam tudi kot da jo malenkost navlaži.
    Vonj je ok, embalaža tudi, čeprav se mi včasih proti koncu odlepi in se mi robčki posušijo, kar mi ne odgovarja, a za tako ceno potrpim.
    Cena je pod 2€ za 25kosov in mi v kombinaciji z Bio Aktiv Garnier poponoma odgovarja, zato jih bom še kupila.
    3/5 zaradi embalaže in vsebnosti parabenov.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico