CADEAVERA – Čistilna pena

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Chanel Chanel 5 let, 9 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Fotografijo in sestavine je prispevala Chanel

Sestavine:
    aqua, cocamidopropyl betaine, sodium laureth sulfate, capryl glucoside, phenoxyethanol, sodium chloride, propylene glycol, panthenol, parfum, potassium sorbate, ethylhexyglycerin, cucumis melo fruit extract, citric acid, butylphenyl methylpropional, linalool, benzoic acid, sodium benzoate, pantolactone, sorbic acid

Profile photo of Chanel
    Chanel
    Udeleženec

Penico sem kupila na hitro v Mullerju, ker sem rabila nekaj, za odstranjevati puder.
    Cena je nizka, nekje okoli 3€.
    Embalaža mi je všeč, na pumpico. Pokrovček dobro tesni.
    Penica ima vonj po kumaricah in je zelo rahle teksture. Jaz sem jo nanašala na obraz, da sem zdrgnila dol puder in potem obraz temeljito umila. To nalogo je pri meni odlično opravil.
    Sestavinsko verjetno ni nek presežek, ampak meni je bila všeč. Nisem imela izbruhov mozoljev, ampak mi je kožo malo izsuševala.
    Nekaj srednjega tudi tole
    3/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico