C&A

Ars Cosmetica Forum OSTALO MODNI SVET C&A

Ta tema vsebuje 10 odgovorov, ima 9 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Lyra Lyra 6 let, 6 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Ok, očitno teme še ni…

C&A je ena nemško/nizozemska trgovina, v Sloveniji imajo poslovalnice v: Kopru, Celju,
    Kranju (Qlandia), Ljubljani – Rudnik, Mariboru, Murski Soboti, Novi Gorici in Velenju.

Sem že kar nekaj stvari pri njih kupila, puloverjev, torbic, pasov… kar v redu stvari, niti ne tako drage.

So mi pa všeč potiskane majice, tukaj je en primer mojega odličnega znanja z slikarjem :lol1: (moram še pogledati, če jih imajo pri nas):

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Jaz nikoli ne najdem kaj zase v C&A-ju. :no: Kupila pa sem že kar nekaj nakita tam, ker je res čudovit. :sendlove: Te majice so pa res luštne. Še posebej druga. :yes:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Meni je C&A tako tako…vsekakor boljši od H&M no
    sicer pa redko najdem kaj pametnega tam.
    Edino kavbojke sem že dobila in krilo…majce in puloverji mi pa niso preveč všeč tam

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Oh kje, meni je H&M veliko boljši od C&A. C&A je ena tržnica. Prav na živce mi gre, ko moram tam po tistih prepolnih stojalih brskat. Saj sem že kar nekaj pri njih kupila. Ne rečem. In tudi poceni imajo, ampak ogromno reči je slabe kvalitete. H&M mi je sigurno boljši v veliko pogledih.

Na zadnje pa sem v C&A kupila moj krasen (inspiracijski) šal. :lol1:

Profile photo of Willow
    Willow
    Član

Največji plus C&A so ugodne cene – napram H&M je občutno cenejši. Je pa tudi kvaliteta za kakšno stopničko nižja od H&M, pa že ta je bolj kot ne slabše kvalitete. Edina stvar, ki jo kupim v C&A so šali, navadne bombažne majčke in zapestnice/ogrlice. Ostalo mi izgleda, kot da bo po prvem pranju razpadlo ali se raztegnilo.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Meni je pa H&M čedalje bolj katastrofalen
    Nikoli nič novega, že več let imajo ene in iste stvari, le neke mini kičaste kolekcije menjajo (zdej je bila ena z rožicami)

edino kar je meni tam všeč je perilo in tiste majice, enobarvne, ki stanejo par evrov

Profile photo of muffin
    muffin
    Član

js sm pa zadnič v SN v C&A vidla stojala od six stvari in je blo vse znižan na 1,5€..čiiissttt vse stvari in sm sam metala stvari, ker mi ma six ful lepe stvari.. taako da sm se odločila da b :silly: om večkrat šla mal poškilit v to trgovino, ker do zdj nism skor nič zavijala tja..

sploh ne hodim v to trgovino…2x sem šla mimo pa nikoli nič pametnega videla.

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Jaz sem si nazadnje kupila eno karirasto srajčko in dala zanjo 20€..pa se mi ne zdi toliko vredna- ni nevem kako oh in sploh :roll:

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Meni se zdita H&M in C&A na podobnem nivoju, je pa tako da verjetno v vsaki trgovini dobiš kaj zelo dobrega in kaj zanič. :P Jaz ponavadi kupujem v takih nekje srednjega razreda trgovinah in do sedaj še nisem imela problemov z kakovostjo oblačil.

Profile photo of Lyra
    Lyra
    Član

Ok jaz sem bila danes prvič v C&A odkar so ga odprli v Mb :blush1: Našla nisem niti ene stvari ki bi mi bila všeč :ermm: Edino ena jaknica za hladnješe čase ampak tega res ne rabim. V H&M vedno najdem kaj kar mi je všeč, tako da v C&A vrjetno še dooolgo ne bom šla :naughty:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico