Bvlgari parfumi

Ars Cosmetica Forum DEKORATIVA PARFUMI Bvlgari parfumi

Ta tema vsebuje 15 odgovorov, ima 7 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nina Nina 4 let, 4 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

če danes ne bi v Mullerju za flaško parfuma Bvlgari Mon Jasmin Nois vidla leva na sliki, ne bi tega parfuma nikoli testirala… :naughty:
    začetni vtis ni bil ravno navdušujoč, zdaj pa ga voham doma in mi je postal zelo všeč – eleganten, mehak, nežen, jasmin zaznam v ozdaju v noti, ki ni vsiljiva..mehkoba ima podlago v lesnih notah, masku, jaz zaznam tudi blago vanilijo…na netu sem zasledila, da vsebuje “nugat”.

zame dnevni vonj, za umirjene dogodke, tudi za službo…pa jaz bi priporočala za nad 25.

vir
    [youtube:2wqukmlm]http://www.youtube.com/watch?v=Cx8vr8b-TK0[/youtube:2wqukmlm]

Profile photo of nikapika
    nikapika
    Udeleženec

Jaz pa si že en čas ogledujem Blv in Omnio Crystaline, pa še nista prišla na vrsto.

A ni Bvlgari?

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

ja je :mistake: ..ta u mi je očitno nekak pasal zraven :lol1:
    hvala, sem popravla :flower3:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

jaz sem danes še tistega v črni škatlci povohala..sem hitela, pa sem pozabla ime.

no zame je bil premočan.

te mon jasmin noir pa se na koži lepo razvije, vsaj na moji. na začetku mi tudi danes ni bil tako zelo všeč…zdaj ga pa spet voham :parfume:
    čeprav jaz bi ga nosila jeseni/pozimi – kljub dokaj nežnemu vonju ma podlago tako, da mi bolj paše za hladnejše dni.

Profile photo of nala
    nala
    Član

Jaz imam belega, torej Omnia crystalline in Jasmin noir…prvega obožujem, drugi mi enkrat paše, drugič sploh ne. Ga zdaj bolj kot jaz uporablja mami. :))
    Drugače pa mi njihovi parfumi zelo dišijo in so obstojni.

Profile photo of goga
    goga
    Udeleženec

Omnia Crystalline se ponucala 3 flaške, kmalu si bom kupila še kakšno. V uporabi imam pa še Green Jade. Ta dva vonja sta mi najljubša, nasploh pa so Bvl. parfumi obstojni :thumbsup:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Podrobnejši opis parfuma Bvlgari Mon Jasmin Noir v članku na portalu:
    BVLGARI MON JASMIN NOIR

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Ker so trenutno eni Bvlgari parfumčki v Mullerju v akciji in ker so kar popularni, sem jih šla prevohat in ugotovila, da mi praktično noben ne diši kaj ekstra lepo.

Crystalline mi je nekako leden, oster … kaj pa vem. Ni mi všeč.

Nekako se mi je enkrat dopadel Omnia Amethyste, a drug dan mi spet ni bil všeč in je deloval žajfasto na meni.

Na koncu sem sprobala še Mon Jasmin Noir in se mi zdi, da mi je bil še najbolj všeč od vseh.

Jasmin Noir mi je pa absolutno premočen, pretežek.

Profile photo of S
    S
    Član

Amethyste meni res diši, me pa mika tudi tale Mon Jasmin Noir. :parfume:

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Izkoristila akcijo v Mullerju in nabavila Mon Jasmin Noir. Nekaj sem o njem napisala že zgoraj, daljši opis pa v povezavi.

Mi je pa prav zanimivo, kako mi nekateri parfumi enkrat dišijo, drugič manj, tretjič sploh ne. Pri nekaterih je res odvisno od dneva.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

meni jasmin noir ne diši (sem ga povohala danes v mullerju) … v nasprotju z mon jasmin noir (bela flaška), ki mi je všeč.
    dobila sem pa za darilo črno flaško :sad1:

Profile photo of goga
    goga
    Udeleženec

Meni je bela flaška tudi boljša.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Bvlgari Omnia Coral – v prispevku tudi kratek posnetek prireditve za blogerje, kjer je kreator parfuma odgovoril na nekaj “parfumskih” vprašanj.. :parfume:

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Tole Omnio Coral sem vonjala pred časom (ko je prišla ven), a se sedaj ne spomnim, zakaj me ni prepričala. Bom morala še 1x pretestirat.

Še vedno moj najljubši Bvlgari parfum je Mon Jasmin Noir. Mon Jasmin Noir je dobil svojega naslednika Mon Jasmin Noir L’Eau Exquisite, ki pa mi ni tako zelo všeč kot original. Naslednik je lažji, nežnejši.

Profile photo of Artemida
    Artemida
    Udeleženec

Eno butasto vprašanje: a Omnia Green Jade obstaja le kot EDT ali tudi kot EDP? Je velika razlika med vonji?

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico