Burt’s Bees

Ta tema vsebuje 11 odgovorov, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Tanja76 Tanja76 7 let, 8 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Tanja76
    Tanja76
    Udeleženec

Nisem vedela, kam naj vtaknem to temo, ker me v bistvu zanimajo tako izdelki za nego las, kot tudi izdelki za nego obraza in telesa. A je že katera uporabljala izdelke te firme (ne samo za nego las)? Slišala sem veliko pohval, pa bi probala…

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

jaz sem razmisljala ze dostikrat da bi narocila, pa sem glede samponov brala dokaj nasprotujoce kritike in se potem nisem odlocila, ker je kar strosek ce ti potem ne odgovarja. Bom pa sigurno kdaj sprobala :thumbsup:

Profile photo of Tanja76
    Tanja76
    Udeleženec

Jaz bi itak najprej vzela kak kompletek majhih dozic, da sprobam… Teh imajo kar nekaj vrst.

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

a si ze kaj gledala kje bi narocala?

Profile photo of Tanja76
    Tanja76
    Udeleženec

Kak šampon bi probala, to rabim pod nujno. Itak bi probala tudi kaj za nego obraza in telesa, ampak imam doma najprej za porabit… :blush1:

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

KJE pa bi narocala?

Profile photo of Tanja76
    Tanja76
    Udeleženec

Look fantastic, HqHair, http://www.myburtsbees.co.uk. Na zadnji imajo vse njihove strani. Sem jim pisala če pošiljajo v slo, pa koliko je poštnina, ampak še čakam odgovor.

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

mislim da sem jim ze pisala enkrat in da je bil odgovor da samo v UK posiljajo. Morda se je spremenilo :thumbsup:

Profile photo of Tanja76
    Tanja76
    Udeleženec

Na seznamu držav , kamor vpišeš svoj naslov ko se registriraš imajo poslno držav iz Evrope, ampak Slovenije ni med njimi. Bomo videli…

Profile photo of Tanja76
    Tanja76
    Udeleženec

So mi odpisali, da v Slovenijo pošiljajo, cena pa je odvisna od količine naročenega. :thumbsup:
    Trenutno pa stran neki nagaja, ker jo nadgrajujejo, pa ne morem pogledat, koliko bi znesla poštnina.

Ta šampon in balzam me zanimata. Na sestavine se ne spoznam, pa bi prosila za kak komentar, prosim… :blush1:

Super Shiny Grapefruit & Sugar Beet Shampoo
    Ingredients: aqua (water, eau), decyl glucoside, sucrose laurate, betaine, coco-glucoside, glycerin, glyceryl oleate, sodium cocoyl hydrolyzed soy protein, coco-betaine, lauryl glucoside, parfum (fragrance), citrus grandis (grapefruit) seed oil, citrus aurantium dulcis (sweet orange) peel oil, citrus nobilis (tangerine) oil, citrus medica limonum (lemon) oil, citrus aurantium amara (petitgrain) oil, hydroxypropyltrimonium honey, glucose, citric acid, xanthan gum, sodium chloride, glucose oxidase, lactoperoxidase, limonene

Super Shiny Grapefruit & Sugar Beet Conditioner
    Ingredients: aqua (water, eau), cetearyl alcohol, betaine, glycerin, cetrimonium bromide, sucrose polystearate, sucrose stearate, citrus grandis (grapefruit) seed oil, citrus aurantium dulcis (sweet orange) peel oil, citrus nobilis (tangerine) oil, citrus medica limonum (lemon) oil, citrus aurantium amara (petitgrain) oil, sclerocarya birrea oil, glucose, polysorbate 60, hydroxypropyltrimonium honey, parfum (fragrance), sodium chloride, glucose oxidase, lactoperoxidase, limonene

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Khm, a ni Burt’s Bees?

Šamponi imajo pa nekam veliko citrusov notr…

Profile photo of Tanja76
    Tanja76
    Udeleženec

Ups…

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico