Burt’s Bees

Ars Cosmetica Forum NEGA IN ZAŠČITA NEGA TELESA Burt’s Bees

Ta tema vsebuje 15 odgovorov, ima 9 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Sillyblond Sillyblond 5 let, 2 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Sillyblond
    Sillyblond
    Član

Zanima me če ima kdo izkušnje z njihovimi izdelki. Mene že kar nekaj časa mikajo predvsem balzami za ustnice, kreme za roke, losijoni itd. a nekako si na koncu vedno premislim.
    To je njihova spletna stran http://global.burtsbees.com/

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

balzami za ustnice- nekaj povprecnega, sem glede na vse dobre komentarje in ocene ocitno pricakovala prevec.

Sprobala sem tudi dva losjona, ki me prav tako nista ne vem kako navdusila. Meni osebno se zdi ok, vendar nakupa verjetno ne bom ponovila, je dosti boljsih za dobit.

Profile photo of very_berry
    very_berry
    Član

Izdelki zgledajo obetavno, ampak sestavinsko se mi pa zdi, da niso preveč dobri. Naj bi bila naravna kozmetika ne?

Sillyblond
    Član

Jaz ne dam veliko na “naravno kozmetiko”…dokler meni odgovarja ne gledam na to ali je naravna ali ne. Tako da nimam pojma če bi naj bila ta znamka naravna. Vse ocene, ki sem jih slišala za te izdelke so nekako povprečne. Mogoče se čez čas odločim za kakšen nakup.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

A pri nas se prodaja..? sem gledala maslo za telo in en izdelek za otroke – in vsebuje borat, ki ga izdelki za mlajše od 3 let pri nas ne smejo vsebovati (v ZDA je dovoljeno).

Baby Bee skin creme
    Ingredients: prunus amygdalus dulcis (sweet almond) oil, aqua (water, eau), cera alba (beeswax, cire d’abeille), aloe barbadensis leaf juice, kaolin, citrus grandis (grapefruit) seed extract, tocopherol, chondrus crispus (carrageenan) extract, parfum (fragrance), glucose, glycine soja (soybean) oil, sodium borate, sodium chloride, sodium benzoate, glucose oxidase, lactoperoxidase, benzyl benzoate, geraniol, limonene, linalool

Sestavinsko pa se uvršča med naravno kozmetiko…vsaj kar sem pogledala.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Kolikor je meni znano, se pri nas te znamke ne dobi

Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

Burt’s Bees izdelki od danes na voljo tudi v Nami v LJ.

Sillyblond
    Član

Kaj reeees? :cheer: Kaj vse pa imajo? So testerji tudi?

Profile photo of Yulee
    Yulee
    Udeleženec

@sillyblond wrote:

Kaj reeees? :cheer: Kaj vse pa imajo? So testerji tudi?

V Maxiju so že več kot pol leta in če me spomin ne vara, imajo tudi testerje, ja.

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

So bili že prej v Maxiju, ja, samo so nekaj prenavljali, a je sedaj spet odprto?

Sillyblond
    Član

Ufff v Maxija pa ne grem nikoli, ker so po mojih izkušnjah najdražji. Bom pa definitivno šla v Namo.

Profile photo of Yulee
    Yulee
    Udeleženec

Offtopic, ampak vseeno: za lip balm sem dala v Maxiju okoli 4€, ko pa sem bila poleti na Norveškem, sem iz firbca šla po drogerijah.. in so stali 13€ :unsure:
    Sicer pa imam od te znamke samo to. Mogoče sprobam kakšno kremo za obraz, ko porabim mojo trenutno.

Sillyblond
    Član

A res??? Mater to pa je razlika. Mene bolj zanima krema za roke pa kakšen gel za tuširanje.

Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

Na FB strani je pisalo, da so na voljo od 16.9. v Nami. Kakšna je dejanska ponudba pa ne vem…

meni je njihov body scrub ful dobr! odstrani odmrle celice, koža je gladka in nahranjena. včasih se sploh s kremo nism mazala, če se mi ni dalo :P
    pa še face scrub sm kupila, sem ga samo enkrat sprobala, moram še sedanjega porabit. potem pa poročam …

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico