Bübchen

Ta tema vsebuje 12 odgovorov, ima 7 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tropicana tropicana 4 let, 4 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Sama uporabljam kar nekaj izdelkov, ki naj bi bili sicer za dojenčke, Bübchen je ena izmed znamk.
    Imela sem že njihovo olje za telo, super stvar in losjon, ki mi je bil malo prelahek (po telesu imam suho kožo, sploh pozimi).

Sedaj mi je pa ”v uč” padla tale krema, jaz bi jo imela kar za roke:
    Bübchen Calendula Haut Balsam

vir

Helianthus Annuus, Ricinus Communis, Butyrospermum Parkii, Prunus Dulcis, Hydrogenated Castor Oil, Cocoglycerides, Cera Alba, Calendula Officinalis, Carnauba, Tocopherol, Parfum

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Jaz obožujem Bübchen ognjičevo olje za telo. To je olje številka ena pri meni. :D: Fajn diši in kožo naredi res mehko.

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Ja, meni zelo lepo diši :)

Tale gel sem tudi gledala,

Bübchen Baby Wasch Gel

Aqua, Disodium, Cocoamphodiacethate, Cocamidropyl Betaine, Polysorbate 20, Laureth-3, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Polyglyceril-3 Caprate, Parfüm, Chamomilla Recutita, Hydrolyzed Wheat Protein, Cetyl Hydroxyethylcellulose, Citric Acid

Profile photo of barbie
    barbie
    Član

kaj pa bubchen penica, se kje se dobi? js je nikjer vec ne vidim.. :ermm:

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Hm, mislim, da so jo ukinili… ali pa le embalažo menjajo :think:

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Vem, da so že pred prihodom roza in modre penice govorili da bodo ukinili malino. Ampak tole zdaj mi pa ni jasno, torej se nobene ne dobi?.. mi je pa čudno, če jih bodo res ukinili-naprej jih dajo za kratek čas na prodaj, potem pa kar na enkrat ne duha ne sluha o njih :ermm:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Roza in modra penica sta še vedno na voljo..vsaj v Mullerju sigurno.

Drugače pa ima Bubchen večinoma dobre izdelke :thumbsup: Tudi zgoraj omenjeni Haut Balsam in Wasch Gel sta super.

Je katera kaj gledala, kakšne so njihove kreme za sončenje (sestavinsko)? Predvsem me zanima za otroke. Hvala.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Sem včeraj gledala..pa niso tako dobre – vsebujejo denaturiran alkohol, tud filtri so eni dobri eni ne…tudi za dojenčke varianta je sestavinsko nekaj srednjega. Pa mislim, da imajo kar nekaj dišav (nisem pa stroprocentna, ker sem mal več krem gledala).

Hvala, Nina. Sem jima kupila Babylove. Sicer sta kot indijanca :lol1: , ko ju namažem, a nas ne moti.
    Hvala za nasvet. :flower2:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

:))
    ja za Bubchen sem bla kar malo presenečena, ko sem, gledala sestavine – sem pričakovala boljše..vsaj ne toliko različnih dišav..

Profile photo of tropicana
    tropicana
    Član

Ingredients
    Water, Sodium Laureth Sulfate, Coamidopropyl Betaine, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Glycerin, Sodium Chloride, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Hydrolyzed Wheat Protein,Panthenol, Aloe (Barbadenis) Vera Gel, Sodium Citrate, Citric Acid, Polyquaternium-10, Phenoxyethanol,Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Fragrance, Tocopherol, FD&C Yellow No. 5

http://ecx.images-amazon.com/images/I/41Z5SXitgIL._SL500_AA300_.jpg

kako se vam zdi tale šampon za lase

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

barvilo je vsekakor nepotrebno, emulgatorji so povprečni … ostalo ni slabo, ampak jaz ga ne bi kupila:)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico