BÜBCHEN – Wasch Schaum Prinzessin Rosalea

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Čiščenje obraza – gel, pena, mleko, robčki BÜBCHEN – Wasch Schaum Prinzessin Rosalea

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of emanuela emanuela 6 let, 2 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki

Sestavine:
    aqua, coco-glucoside, cocamidopropyl betaine, polysorbate 20, hydrolyzed wheat protein, glycerin, sodium benzoate, phenoxyethanol, polyquaternium-10, citric acid, parfum, CI 16185

Opis izdelka:
    Čistilna pena princeska rosalea.

Tole penico sem kupila namesto Bübchen Maline, ker maline več nikjer ne najdem. Sta si pa zelo podobni, vonj pri princeski je manj vsiljiv. Embalaža je plastična flaška na pumpico, ki omogoča enostavno in praktično doziranje. Primerna je tudi za prenos, saj se lahko pumpica zapre in tako se ne more stisniti. Kupila sm jo v Müllerju na otroškem oddelku, stane pa nekaj manj kot 3€, kar je zelo ugodno, saj penica traja in traja.

Penica je rahlo roza barve, prijetno diši, uporabljam pa jo zjutraj in včasih zvečer, ko odstranjujem ličila. S penico odstranim ves make up tudi po očeh, ker mi ne draži oči, pa še zelo dobro odstrani ves make up, tako da se lahko mirne volje po uporabi obrišem z brisačo tudi po očeh in brisača ne bo črna. :lol1: Imam mešano do mastno kožo, po uporabi je mehka in gladka, izsuši mi je ne. Ponavadi še vseeno nanesem tonik.

Penico bom definitivno še kupila, če ne najdem maline, bom pa spet to.

5/5

Profile photo of emanuela
    emanuela
    Član

To peno sem kupila z namenom blažjega čiščenja za dni, ko ne nosim make up-a.Ampak je v bistvu kar močna, v tem smislu da z njeno pomočjo z obraza spravim tudi maskaro, tako da je v vsakodnevni uporabi.
    Vonj mi je zelo prijeten, koža je po uporabi gladka, uporabljam pa jo zjutraj in zvečer.
    Isto kot chocolate sem jo kupila na otroškem oddelku v Mullerju za okrog 3€.Poraba je res majhna, za enkrat mi je dovolj pritisk ali dva na pumpico (embalaža je zelo priročna,sama jo imam tudi za na pot, ker z zasukom pumpice preprečiš, da bi se pena ponesreči iztisnila, tako da je del moje potujoče kozmetike).
    Nakup bom zagotovo ponovila, ker mi res odgovarja, super mi je tudi, da me po uporabi ne pečejo oči in ni nujno, da sem ekstra previdna pri čiščenju obraza.

Ocena : 5/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico