BUBCHEN – Pena za umivanje, malina

Ta tema vsebuje 9 odgovorov, ima 9 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of elchy elchy 5 let, 3 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

VIR

Sestavine:
    Aqua, Coco-Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Hydrolyzed Wheat Protein, Glycerin, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Polyquaternium-10, Citric Acid, Parfum, Cl 16185.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Tale penica je pa tudi pri meni nepogrešljiva. uporabljam jo za osvežitev obraza, včasih za tuširanje ali namesto intimnega mila (kadar mi le tistega zmanjka) ali pa celo namesto pene za britje nog, ker kože ne izsušuje

meni edino make upa ne spravi dobro dol, tako da za te namene je ne uporabljam.

pumpica je res priročna, vsebine je veliko, cena pa za tako dober izdelek res ni previsoka

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Imam mešano do mastno kožo, predvsem na T predelu. Tale penica je bila meni naravnost krasna. Konsistenca pene je bila lepo čvrsta, nanos zelo enostaven, všeč mi je bilo, da me oči ob uporabi nikoli niso zapekle. Poleg tega je imela lušten vonj po malini. Z uporabo tonika je bila koža dovolj nahranjena, pozimi, pa mi je bilo to premalo. Takrat sem uporabljala za cel obraz EC vrtnično kremo, na licih pa še EC avokadovo obnovitveno kremo. Edino kar me je pri penici zmotilo je bila embalaža, v celoti gledano je bila super, me je pa motilo to, da je bilo doziranje včasih težko, ker se je pumpica nekako zaskočila-enostavno ni šlo dobiti ven samo polovične količine, ampak vedno kar za cel stisk. Cena je bila okoli 3-4€ kar se mi zdi primerno, saj se je ni hitro porabilo(sama sem jo imela več kot 4 mesece ob vsakodnevni uporabi).

Ocena 5/5

Profile photo of Mojcaaa
    Mojcaaa
    Član

Ta penica je moja stalnica od kar ste mi jo priporočile tu na arsu :yes:
    Imam mešano kožo. Po uporabi je koža očiščena in kar je pri meni zelo pomembno mi je ne “zateguje”.
    Na začetku me je motil vonj, ki je bil zelo močan in umeten, ampak sem se ga navadila!
    Embalaža je zelo priročna, saj ima pumpico, s katero do sedaj nisem imela večjih problemov.

Cena je okoli 4 € v Pikapolonici, eno penico pa imam za približno 3 mesece (umivam se 2x na dan).

Ocena: 5/5

Profile photo of S
    S
    Član

Naziv te penice se je pojavljal na mnogih forumih, tako da sem se jo odločila preizkusiti, vendar nekako nisem doživljala enakega navdušenja kot ostale.
    Predvsem me je motil vonj, ki mi je preveč osladen, poleg tega pa mi je še izsuševala kožo oz. pustila zelo neprijeten občutek zategovanja ( imam normalno kožo z občasno izsušeno povrhnjico).
    MU je odstranila dobro, kakšnih iritacij nisem zaznala, je pa res, da imam ob čiščenju vedno zaprte oči. Poleg tega mi ogrcev ni mašila, pa sem zelo občutljiva na to.
    Ostajam na lovu za idealno čistilno peno.

Embalažica je fajna, če ne drugega za otroke zelo privlačna in enostavna, tako da smo jo ponucali kar za kopanje nečakov, kjer se je za razliko super obnesla.
    Količina je bila glede na ceno 3,5 € zelo radodarna.

Ocena: 3/5

Profile photo of Lena
    Lena
    Član

Peno sem pred leti sprobala, vendar me ni prepričala. Očisti res dobro, vendar me je koža na obrazu nekoliko zategovala. Mi je pa bil moteč tudi vonj, saj je za moj okus malce preveč saden in preveč močan. Raje imam nežne vonje, pudraste, dojenčkaste…..

Moja ocena: 3/5

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Po vsesplosnem navdusenju nad tole penico sem se jo odlocila preizkusiti tudi na moji mesani kozi, vendar sem do nje ostala ravnodusna. Uporabila sem jo samo parkrat, vendar me je po uporabi koza zategovala in imela sem obcutek nekaksnega filma (to pripisujem glicerinu), prav tako so me ob uporabi pekle oci, niti mi ni dobro odstranila MUpa, zato sem jo porabila namesto gela za tusiranje.
    Doziranje je sicer zelo zelo prakticno, prav tako je cena (od 3-4€)glede na kolicino zares ugodna, vendar pri meni nazalost ni upravicila svojega slovesa in je ne bom vec kupila. Tudi vonj mi ni najbolj ustrezal, saj se mi je zdel zelo umeten in bi se ga kaj hitro navelicala.
    Glede na teksturo gre za pravo peno, nanasala sem jo kar s prsti.
    Vsekakor izdelek, ki ga je vredno preizkusiti (glede na navdusenje nekaterih uporabnic) saj je, ce vam ustreza, res zelo poceni.

To penico sem preizkusila zaradi dobrih ocen, ki sem jih prebrala na forumu. Penico sm kupila v Müllerju na otroškem oddelku, cena se mi zdi da je okoli 4€. Embalaža je roza s praktično pumpico za doziranje, kar omogoča natančno doziranje penice.

Vonj je prečudovit, saden, kar je njen velik plus, pena jerahlo roza barve. Penico sm uporabljala zjutraj, po uporabi je bila moja koža mehka, na koži ni pustila nobenega filma, tudi izsušila mi je ni. Včasih sm jo uporabila tudi za odtranjevanje MU-ja. Ker se ne ličim veliko, je uspela odstraniti vsa ličila.

Penico bom vsekakor še kupila, le da zadnje čase je nikjer ne najdem, niti v Müllerju niti v DM.

5/5

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

To peno sem uporabljala nekaj časa nazaj. Z njo sem bila zadovoljna, saj je dobro očistila obraz, mi ni mašila por in mi ni izsušila kože. Če je prišla v bližino oči, mi jih ni dražila. Vonj je zelo prijeten, saj diši po samih malinah. :) Peno sem večina uporabljala zjutraj, da sem si osvežila obraz.

Embalaža je priročna za doziranje, saj ima pumpico, s katero enostavno in natančno doziraš željeno količino pene. Je prav tako priročna za prenašanje. Cena je okoli 4€, kar je zelo poceni za tako dobro peno, z majhno porabo. Nakup bom ponovila čez čas, ko mi bo zmanjkalo trenutnega gela za umivanje. :)

5/5

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Tole je pri meni edini “must have” izdelek. Pena učinkovito odstrani tako SPF kremo kot MU. Je zelo nežna in mi ne izsuši kože.

Pena je nežno roza barve, vonje je bolj umeten vendar sem se ga hitro navadila, pumpica deluje zelo dobro.
    Cena mislim, da je okrog 3€.
    V Mullerju je že dolgo nisem videla. Jaz jo kupujem v DM-u.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico