BUBCHEN – Calendula Pflege Ol

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Nega otroške kože BUBCHEN – Calendula Pflege Ol

Ta tema vsebuje 3 odgovori, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Tassa Tassa 6 let, 4 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of elchy
    elchy
    Član

BUBCHEN – Calendula Pflege Ol

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

To olje sem si kupila po priporočilih s tega foruma. :) Imam suho kožo. Olje si nanesem po tuširanju na mokro kožo. Koža je po uporabi mehka in nahranjena. Tudi drug dan. Vonj mi je zelo všeč in ni močen. Embalaža je priročna za prenašanje in doziranje. Cena je tudi ugodna. Nakup bom vsekakor ponovila, saj je to najboljše olje za telo, kar sem ga kdaj poskusila. :)

5/5

Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

To olje sem kupila v mini verziji, za na morje.

Embalaža je sicer priročna, vendar sem imela težave s pokrovčkom, saj se ni hotel zapirati tako, da se ne bi odpiral. To je po moje samo težava mini izvedbe.

Samo olje je super hranilno. Uporabljala sem ga za britje namesto pene, potem pa sem si ga razmazala po nogah. Koža je bila še naslednji dan res lepa in nahranjena. Vonj je nežen, nevsiljiv.

Olje bom verjetno še kupila. Ocena 4/5 (zaradi nerodne embalaže)

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

To je moje najljubše baby olje in sem že kar hodeča reklama za njega. :lol1:

Uporabljam ga za kožo po telesu in koža je po uporabi mehka, nahranjena in dišeča. :sendlove:
    Porabila sem že kar nekaj flašk in vedno se še najde kakšna na zalogi. V zadnjem času ga uporabljam tudi za britje, če nimam ravno mandljevega kje pri roki. :silly:

Meni ta oljček noro diši in tudi embalaža je priročna.

Nakup bom še kar nekajkrat ponovila in ga priporočam vsem ki imajo probleme s suho kožo po telesu.

Splošna ocena: 5/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico