Briljantina – muzikal

Ars Cosmetica Forum OSTALO GLASBA, KULTURA IN MEDIJI Briljantina – muzikal

Ta tema vsebuje 15 odgovorov, ima 4 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of nejka nejka 7 let, 6 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

7.12. grem na Briljantino :)) ..razen če kaj pri kartah zataji :P

LINK

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Ne grem na Briljantino :devil: ..na voljo so samo še karte za 29 eurov, kar pa se mi za takšno predstavo zdi preveč (pa sicer ne dvomim, da ne bo okej).
    btw – za prvo vrsto abonmaja (6 predstav) v drami sem dala 70 eurov..res so malo previsoke cene za tale mjuzikl postavili..

Profile photo of ally
    ally
    Član

Ja, sem tudi jaz gledala, pa se mi je zdelo tri mač.

Sploh glede na to, da je v Tivoliju…

Profile photo of nejka
    nejka
    Član

Se pridružujem mnenju…hm..pa izgleda, da bo vseeno razprodano

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Nejka – ena dobra novica..jakakapucin bo zrihtal 2 karti zastonj za Briljantino :)) ..

Profile photo of nejka
    nejka
    Član

:cheer: :cheer: :cheer:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Zgleda, da nam Briljantina ne uide :)) …smo trije dobili 2 zastonj karti, tako da smo kupili še eno za 29 eurov :devil: ..in jo razdelili na 3 dele – zdaj pa bolje, da nas ne razočarajo..vseeno sem plačala 10 eurov za karto :angel3:

Profile photo of Ezz
    Ezz
    Član

Ja, danes zvečer pa Briljantina v Tivoliju. Upam, da bo zabavno… :manicure:

Profile photo of ally
    ally
    Član

Ooo, sem fovš.

Pričakujem popolno poročilo s fotodokumentacijo :cheer:

Profile photo of nejka
    nejka
    Član

…in bilo je res zabavno… :D:
    Minus le ledeni dvorani, stolom v isti ravnini, da sem morala iskat luknje, da sem kaj videla…hmm, pa “pevcu” Brendiju :no: .OMG, so vsi ostali nastopajoči, ki so drugače plesalci ali igralci, bolje peli :naughty:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

:cheer: super je blo na Briljantini! Sem misla, da bo bolj amatersko..pa so se kar izkazali. Vse pohvale glavnemu igralcu :bow2: ..odlično odigrano, zaplesano in odpeto. Pevsko so na splošno presegli moja pričakovanja, plesno pa so me (skupno gledano) malo razočarali..čeprav so koreografije bile vrhunske.
    Tudi naš jakakapucin me je presenetil s plesnim potencialom :devil: …upam, da ga bomo imeli priložnost še kaj več slišati :wink1:

Drugače pa dvorana Tivoli :tdown: ..

Profile photo of Ezz
    Ezz
    Član

Ponedeljkova Briljantina iz hale Tivoli:
    Hvalimo: :thumbsup:

• izvedba (glede na neprofesionalne pevce/plesalce)
    • zabavnost
    • spremljevalni bend v živo

Grajamo: :tdown:

• VIP nezasedena mesta (posledično smo vsi nepomembneži sedeli kilometer od odra, ne glede na čas prihoda pred predstavo)
    • nagajanje enega mikrofona pri igralki (stalno pokanje)
    • slaba [kratica=časovno sosledje:s3vgfuu2]koherentnost[/kratica:s3vgfuu2] štorije (glavni lik Sandy na koncu iz žaklja potegne kulersko pozo, leder hlače in zaljubnenost Danny-a)
    • Brendi je presenetljivo vredu kot spiker in obupno beden kot pevec

Suma:
    Vredno ogleda ampak ne 29EUR.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Joj..na Brendija sem pa čisto pozabila…res je, kot spiker v predstavi je bil okej kot pevec pa obup..so ga prekašali vsi “nepevci” iz mjuzikla :roll:

Vredno je okrog 15 eurov, je pa zabavno in simpatično za pogledat.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Moram še en video pripopat :cool:
    [youtube:omit5yg2]http://www.youtube.com/watch?v=blcvkFqeKac[/youtube:omit5yg2]

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Bili z nejko še enkrat na Briljantini v Križankah :swing: ..

Hvala jakakapucin za karte :flower2: – super prostor sva dobili :))
    (na posnetku je naš nenajboljaktiven arsovec v zeleni majčki, na drugem posnetku se nekaj plazi po tleh.. :silly: )

[youtube:3j145mni]http://www.youtube.com/watch?v=FedZsTOgSAE[/youtube:3j145mni]
    [youtube:3j145mni]http://www.youtube.com/watch?v=Wwl53G6wl_s[/youtube:3j145mni]

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico