BPAL – Black Phoenix Alchemy Lab

Ars Cosmetica Forum DEKORATIVA PARFUMI BPAL – Black Phoenix Alchemy Lab

Ta tema vsebuje 18 odgovorov, ima 7 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of mademoiselleT mademoiselleT 6 let nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Upam, da je to prava tema..KLIK – če prav razumem v veliki meri prodajajo parfumska olja.. Po opisih me grozno mikajo :scary: ampak moram najprej preučiti kako se pri njih izpelje naročilo :think:

Na voljo so tudi sampli – KLIK
    Poštnina je kar nabita..14$

Edino kar me moti je to, da je stran tako nepregledna-preveč vsega.. Sem pa opazila, da imajo tudi forum, kjer kot nek obsedenec berem opise parfumov :mistake: :lol1:

Vem, da je pri njih naročala že Nihrida, pa me zanima kako se ti zdijo izdelki?

Profile photo of S
    S
    Član

Ponudba je krasna, so se mi kar zasvetile oči, ker je zasnovano čisto po mojem okusu, vendar, če se ne motim ne pošiljajo v Slovenijo? Si prepričana, da je Nihrida naročala pri njih?
    Takoj bi imela kakšno parfumsko olje, ker opisi so mamljivi… :stars:

darksome
    Član

Preverjala nisem :mistake: .. piše pa da pošiljajo internacionalno:
    The International Flat Rate shipping fee is $14.00 for all orders up to 20 bottles (or 240 imps); the rate jumps to $29.00 on orders containing more that 20 items that won’t entirely fit in the Flat Rate box. Shipping is free for all orders that exceed $500.
    VIR – pod SHIPPING QUESTIONS

Profile photo of S
    S
    Član

Hmm, ja možno, da pošiljajo po novem. :think:
    Kar bi bilo super, če bo kakšno skupno naročilo, se z veseljem pridružim za kakšno flaško ali dve. :cheer:

Profile photo of Lyra
    Lyra
    Član

Jaz sem hotela tukaj pred kakšnima dvema mesecema nekaj naročit pa še ni šlo :no:
    Super če so spremenili :dance1: še ena stran več za zapravljanje :shop3:

darksome
    Član

Upam, da se javi Nihrida in nas razsvetli :lol1: .. če ne jih pač kontaktiramo in vprašamo kako in kaj..Jao bi bilo super, če bi se katera javila potem za skupinsko naročanje..jaz žal ne morem-finančno..

darksome
    Član

Sem jim kar pisala koliko znaša poštnina in če sploh pošiljajo k nam, pa so mi odp. tole:

Thank you for your interest in ordering our products. All international orders must be placed through http://www.paypal.com. To place an order through Paypal, first construct your order, and calculate your total. International shipping is $14.00 to most countries.

1. Go to http://www.paypal.com and click on “send money”
    2. Address your payment to paypal@blackphoenixalchemylab.com
    3. At the “review and confirm” stage, list your selections in the message box provided
    4. Please be sure to send payment in US Dollars only

If your selections do not fit in Paypal’s message box, please email your selections to Customer Service after sending the payment.

Please let me know if you have any further questions; we look forward to receiving your order!

Sincerely,

Bill
    Customer Service
    BPAL

Profile photo of katarina
    katarina
    Član

hej!
    jst sm lani ful padla noter v bpal, pa sem nabavila par flaškic prek njihovega foruma… so mi kar všeč:)
    porabi se ful malo olja, tako da ena flaškica pomoje traja zelo zelo dolgo… je pa ful loterija kaj deluje s tvojo kemijo…. in znajti se med vsemi vonji ki jih ponujajo je kar težko, pa še miljon LE…

nisem pa še nič naročala prek njihove strani, ampak če pa bo katera kaj naročila bi se z veseljem pridružila:) rada bi poskusila tiste iz “General catalog”, ki se jih prek foruma težje dobi ker so vsem tolk všeč, kot so Dorian in Embalming fluid… pa še tono drugih:)
    traja pa baje tudi do 4 tedne, da odpošljejo naročilo, ker vse delajo sveže in sproti.

Nihrida je pa kolikor vem dobila od njih lakce in olja za ocenit, ni jih sama naročala? (razen če sem kaj spregledala, potem bi bilo super da nam opiše svojo izkušnjo)

darksome, če želiš, ti lahko pošljem decant kake moje stekleničke… čeprav trenutno nimam še nobene, ki bi mi bila res “vau”, niti nobenega njihovega bolj znanega parfuma, bolj random LE.
    Moja hitra “lame” ocena nekaterih, ki sem jih dosedaj poskusila (trenutno sem prehlajena, moj spomin je pa bolj ubog, bi jih morala še enkrat povohati da bi se spomnila not):
    The first soft snow: tega sem kupila ker je bpal ful znan po noti “snega”. meni diši bolj po smreki, iglavcih? paše v kontekst smučanja, ali pa za v oljni gorilnik za pozimi…
    Blackberry jam& scones: tega sem kupila ker obožujem noto robidnice, čeprav načeloma mi sadne dišave niso všeč. no, bolj kot po robidnicah diši po marmeladi -ful sladek, ampak očitno dobro deluje z mojo kemijo, ker vedno dobim komplimente, pa tak “comforting” mi je…lahko ga nosim tudi pred spanjem. brala sem kritike, da na nekaterih diši po plastiki, tako da očitno ni za vse. Ni za tiste, ki ne prenesejo sladkih vonjev.
    Snow white: eden najpopularnejših. imam le vzorček, ampak na meni najprej diši po urinu, čez pol ure pa kot marcipan? kaj pa vem.
    Mother shub’s toothsome baketstaff: sladek, po pecivu diši, ampak z neko temnejšo začimbno noto.
    Evening cicadas + pepers: mi je precej všeč, bolj lahek, popra sicer ne voham. Moram ga še enkrat spobat, imam le vzorček.
    Autumn moon of the mirror stand: ful dober, rahlo meden, ni pa presladek. Ta ima tudi v glavnem same dobre kritike. Žal imam le decant.
    imam vzorčke še nekaj drugih – Bijoux Y’ha-Nthlei (naj bi bil sveže zelen, ampak ga sploh ne voham), Tweedledum (tropsko saden z zelenim čajem), Laudanum(diši zelo Johnny depp-ovsko), enega ki diši po jajčnem likerju z kozjim mlekom (sem pozabila ime, ampak dejansko dobro diši), Pink Snowballs (kot Snow white z vrtnico), pa še Marie in The oblation(nisem niti še povohala).

vsekakor so nekonvencionalni vonji, ki jih človek ne bi dobil v kakem Mullerju, niso nujno vsi HG, ampak zelo zabavni za poskušat in izbirat.

darksome
    Član

Uuu hvala za vse te opise :flower2: , glede nihride sem bila res v zmoti- sem potem razbrala iz njenih postov na blogu, da je stvari dobila v dar :yes:

Če ti ni odveč, bi pa res imela kakšen decant :blush1: ti bom napisala ZS.

No ravno tole mi je zanimivo, da niso konvencionalni parfumi :)

Profile photo of Lyra
    Lyra
    Član

Zelo zanimivo se sliši, vrjamem pa da se še lepše voha :wink1:
    Jaz si tudi želim kakšno flaško ali dve :scary: A je keri od vonjev primerem tudi za moško populacijo? :think:

darksome
    Član

Pravkar testiram en vonj, ki mi ga je poslala Katarina :flower2:

Preizkušam pa vonj, ki se ga žal ne dobi več.. Blackberry jam & scones

Mmm kako pa tole diši, res čisto pocukrano marmeladasto, sicer nevem točno kaj naj bi scones bilo-neka vrsta peciva, ki ga jejo v angliji baje.. in to noto po nekakšnih buhteljnih ali svežem kruhu, pač po prijetnem, svežem, zapečenem, se v ozadju res da čisto rahlo navohati. Vse skupaj me asociira na obilen zajtrk- bogato namazan hrustljav kruhek z zelo sladko mešano? marmelado, mešano v kateri so definitivno prisotne robide.. :drool:

Ok, glede vonjev sem res laik, ampak tole jaz razberem ven iz tega vonja :lol1: , je pa vonj izrazito sladek, z raahlo ostrine, tako da za poletje ravno ni-verjetno bi ob prisotnosti vročine povzročil slabost, glavobol. Je res zelo močan, saj je bila že majhna kapljica dovolj, da diši cela soba – oz. imam jaz takšen občutek :lol1:
    Meni je prav zapasal ker bi rada jedla nekaj sladkega, pa mislim da bo me vonj kar odvrnil od tega-kar je super :)) , če bi zdaj pojedla ogromno sladkih reči, bi mi vrjetno vonj bil grozen.. :naughty:

Aja, pa Katarina je omenila, da ta vonj nekatere spominja na plastiko-če dam nos čisto blizu h koži in res intenzivno povoham, res navonjam to..drugače je pa super. Tiste, ki ne marate sadnih in zelo sladkih vonjev vam vrjetno res nebi bil všeč.

Sicer tudi jaz ne maram izrazito sadnih, ampak ta je kljub robidnici bolj foody vonj se mi zdi.. kar je dobro zame- imam občutek, da mi je ravno to všeč :lashing: Upam samo to, da se vonj čez par ur ne bo spremenil v kaj groznega :lol1:

darksome
    Član

Pravkar preizkušam famozni Snake Oil

Meni v steklenički ni lepo dišal, niti ko sem ga nanesla :scared: , na začetku je imel na koži neprijeten vonj, ki me je ful spominjal na te indijske trgovinice+po plastiki oz. bolje definirano po tistih Play-dooh plastelinih :lol1: , to je pri meni vzbudilo mešane občutke-sicer mi tale playdooh vonj diši ampak ne na meni :)) , tistega indijskega vonja pa itak ne maram :ermm: V celoti pa bi vonj označila kot plastičen, kremast z nekaj ostrine.

In kaj se zgodi po kakšni uri nošenja? Končno vonjam vanilijo! Čudovito kremasto vaniljo-ampak nič kislega ala vanilijev jogurt..
    Tale vonj po indijskah trgovinicah pa popusti ravno toliko, da je vonj čudovit, krasen pravzaprav. Tudi kakšne plastike ni več zavohati :dance1:

Zdaj bi ga pa v celoti opisala kot toplejši, kremast skoraj čisto rahlo pudrast, čuten vonj, mislim da bi pristajal tudi moškemu ker začimbe vanilijo zadržujejo, da bi izpadla presladko, cukrasto :wink1:
    Pa ko povoham roke me vse skupaj ful asociira na rumeno do jantarno barvo (ful čudno :)) )

All in all krasno-sem prav navdušena :D:

Profile photo of katarina
    katarina
    Član

joj, komaj čakam da preizkusim svoj ekscesivni list samplov, ki sem jih naročila… :cheer:
    sicer pa sem vesela, da ti je snake oil všeč, upam da ti bodo drugi tudi ustrezali :luck:

darksome
    Član

Sem prav zadovoljna, da mi ustreza :yes:

Itak, da bodo super :thumbsup: , kolikor sem še povohala kakšnega svojega, je večina omamnih, več pa povem ko jih stestiram :) , am ker se večina da celo zavohati brez, da bi jih odprl ti lahko že zdaj povem, da tudi tvoji dišijo omamno :devil: – ful mi je padel v “nos” machu picchu

Pa ful sem zadovoljna, ker se parfuma porabi res malo. Na zapestja sem si dala res pikico, pa je čisto dovolj :lashing:

Profile photo of Lyra
    Lyra
    Član

Sem dobila stekleničko tega opevanega Snake Oil-a in morem poveda da sem jaz super navdušena nad njim! :sendlove: Meni full diši in za začetku, kasneje in na koncu. Opisovala vonja ne bom kr pri tem nisem dobra ampak vanilija pride do izraza šele po nekaj časa nošenja prej pa se meša z nekim orientalskim vonjem, vsaj mene na to spominja :lol1:

Problem je edino v tem da mojemu dragemu sploh ni všeč :scared: Je rekel da takšen vonj uporabljajo stare ženske in da si ga lahko shranim do 70ega leta :lol1: Tako da zdaj sploh ne vem kaj naj z njim. Je pa kar močan vonj in ga tudi drugi vonjajo če ga imaš na sebi, pa sem si ga dala le na zapestje in le eno kapljico! :thumbsup:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico