BOURJOIS – So Laque!

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Laki za nohte BOURJOIS – So Laque!

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Tassa Tassa 5 let, 9 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Fotografijo je prispevala *Fleur*
    Opis izdelka:
    Lak za nohte v šestih odtenkih.

Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

Izdelek sem dobila v dar, tako da ne vem točne cene, zdi se mi da je okoli 7€. Embalaža mi je simpatična, taka seksi flaška je :lol1: Čopič je malo trši in sploščen, kar mi je super. Tudi gostota je ravno prava, nanašanje je enostavno. Zadostujeta dve plasti. Tudi sušenje je dovolj hitro.

Edina stvar, ki me moti, je krušenje. Kljub temu, da na embalaži piše, da je lak obstojen do 7 dni, se je meni že prvi dan okrušil, drugi dan pa so na vseh nohtih že kukale ven bele konice, kljub nadlaku.

Izdelka si zaradi zame previsoke cene ne bom kupila več, če pa kateri ni preveč in ji je kakšna od teh barv všeč, pa velikokrat menjuje lak, pa v napad :)

Ocena 3/5 (ker se res grdo kruši)

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Ta lak imam samo eden in se mi zdi čisto povprečen lak.

Nanos je brez večjih težav, obstojnost je tudi nekje povprečna. Zdi se mi, da nimajo tako velike izbire barv, zato me malo kdaj pritegne k njihovemu stojalu.

Cena je okrog 5€. Se mi zdi, da za to kvaliteto, lahko dobimo tudi cenejše izdelke (npr. Essence kvaliteta se mi zdi na istem nivoju, ampak veliko ceneje).

Splošna ocena: 3/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico