Bourjois MU

Ars Cosmetica Forum DEKORATIVA LIČILA Bourjois MU

Ta tema vsebuje 35 odgovorov, ima 20 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Beautylea Beautylea 1 leto, 11 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Naima
    Naima
    Udeleženec

Torej, punce…Kako ste zadovoljne s kozmetiko Bourjois? Maskare, rdečila, pudri? Kaj uporabljate? :)

Zanima me tudi če ima katera tale senčila in če so vredu..Zgledajo lušna :blush1:

več tuki vir http://pamperedandpolished.co.uk/2010/10/new-bourjois-little-round-pots-eyeshadow/

:flower2:

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Imam en blusher in mi je vsec (Rose de Jaspe – 95), dve maskari (Glamour Ultra Black in Lashes 1001) in mi je prva veliko bolj vsec kot druga .. ampak sta dobri :).

In puder Bio Detox, ki mi tudi odgovarja. Ce imam suho kozo si pac olje prej nanesem in to je to.

Profile photo of nikapika
    nikapika
    Udeleženec

Imam:
    – lak iz linije So laque – soliden,
    – blusher (pojma nimam kater odtenek): trd in da komaj kaj barve od sebe, kar je čisto OK, če si blush-shy,
    – kohl&kajal barvico: super se nanaša, ampak obstojnost ni nenevem kakšna.

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Blush da vec barve od sebe, ce ga najprej fajn ‘poscetkas’ s kaksno staro zobno scetko.. Ker je problem, da se naredi trsa plast cez nekaj casa na povrsini.. :)

Je pa res, tudi moj blush je bolj primeren za vsak dan in za tiste, ki imajo raje naraven look.
    Kar pa mi ne bo preprecilo, da si kupil se tistega Lune De ne vem kaj.. :D

Profile photo of Mojcaaa
    Mojcaaa
    Član

– Blush, ki je res trd in ne da veliko barve od sebe, kar pa je meni fajn :)
    – Imela sem maskaro (Bourjois 1001 Lashes Mascara) katera je bila sama po sebej super, ampak se mi je navoj pri embalaži zlomil.,

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Imam tudi samo So Laque, ok lak, a noben presežek.

Jaz sem zadovoljna z njihovim blushom in mi je všeč da je malenkost bolj trd da lahko počasi pridem do obarvanosti ličk ki jo želim :) pri mineralcih moram biti bolj pazljiva :P :yes:

Profile photo of sophia
    sophia
    Član

Imam njihov bronzer, ki neverjetno lepo diši :thumbsup:
    Potem pa lak iz So laque kolekcije, čisto ok, noben presežek.
    Poskusila sem že tudi dve njihovi maskari, pa mi naredita panda efekt.
    Njihovi 3D glossi so mi super lepi!

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Aja tocno, tudi gloss imam in barvico za ustnice. Barvice se nisem uporabila, gloss je OK. Blescice so nekoliko motece.

Profile photo of nikapika
    nikapika
    Udeleženec

Saj meni trdnost blusha čisto ustreza – ne morem se namazati kot klovn. :thumbsup:

Profile photo of okarina
    okarina
    Član

Imela sem še to staro senčko, ki so bile prej. Suh nanos je bil nemogoč, z mokrim je še šlo, ampak se je posušilo grdo.

S novimi senčkami sem pa packala v dm in moram rečit, da je to čisto druga pesem. Samo se mi zdi, da so prevelike.

Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

Meni ti njihovi blushi izgledajo tako lepo. Si jih vedno ogledujem v DM-u :lashing:

Profile photo of Neko
    Neko
    Član

Punce, a mogoče katera ve, če Bourjois testirajo na živalih?
    Sem iskala po googlu, pa sem dobila različne informacije. Na njihovi spletni strani piše, da ne testirajo sicer, upam da se jim lahko verjame :scary:

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Ne testirajo. Sicer ne bi niti kupovala…

Profile photo of Neko
    Neko
    Član

Super :D: Se moram prepričat preden kaj kupim.
    tigica, a če berem na forumu da uporabljaš neko znamko kozmetike, lahko za tisto znamko avtomatično vem da ne testira? :)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico