BOURJOIS – Mineral Matte mousse foundation

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za obraz BOURJOIS – Mineral Matte mousse foundation

Ta tema vsebuje 4 odgovori, ima 4 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of mademoiselleT mademoiselleT 5 let, 11 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Fotografijo je prispevala Tassa :flower2:

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Ta puder sem kupila po priporočilu naše Nine. :flower2:

Ker se na sestavine res ne spoznam in popolnoma zaupam Nini imam pri tem pudru dober občutek, da na svojo kožo ne nanašam ravno največjega “dreka”. :lol1:

Z njim sem zelo zadovoljna. Imam najsvetlejši odtenek in zelo odgovarja mojemu tenu.

Imam mešeano kožo, ki se precej hitro začne svetit, po drugi strani se mi pa tud precej hitro poznajo luske, ko nanesem puder. :roll:

Pod puder obvezno nanesem vlažilno kremo in potem si ga s prsti nanesem. Se mi zdi, da ga je za dobro prekrivnost treba dati malo več, samo za izenačitev tena je pa dovolj manjša količina.
    Ne naredi maskastega videza. Občutek na koži je fajn. Koža diha.

Kupila sem ga v Muellerju, kjer je bil ravno znižan s 14€ na 10€.

Ker je v obliki mousse-a je poraba kar hitra.

Nakup bom morda še ponovila, če me ne bo kakšna druga novost potegnila. :naughty:

Splošna ocena: 4/5

Profile photo of Lena
    Lena
    Član

Tale puder sem kupila lani jeseni in me je zelo navdušil. Je lahka kremna pena, ki se enostavno nanaša, srednje prekrivnosti, da krasen ten, matast in je dokaj dobro obstojen. Sama ga imam zelo rada, predvsem zaradi lahkosti, očutka, da nimam ničesar na koži. Tudi barve so pisane na mojo kožo, tako da bo kar ostal moja stalnica.

Ocenjujem ga z oceno 5.

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Jaz imam precej svetlo kožo, pri večini pudrov imam najsvetlejši odtenek, vendar mi tale 82-ka tud paše. Na obrazu se kar zlije s kožo in naredi res lep ten.
    Morda se ti je samo v trgovini zdela malce temnejša. :silly:

Profile photo of mademoiselleT
    mademoiselleT
    Udeleženec

Tale puder sem lahko preizkusila zahvaljujoč Tassi , ker je bila tako prijazna, da mi je odstopila kar velik kos pudra. (Hvala :flower1: )

Preizkušala sem odtenek 82 – Vanille Delicate, kateri se lepo zlije z mojo poltjo.
    Moja koža je mastna z nekaj rdečimi flekci od mozoljčkov, razširjenimi porami ter tu in tam kakšnim mozoljčkom v nastajanju.
    Tisto, kar mi pri pudru ni bilo všeč, je občutek na koži. Pred tem sem uporabljala tekoče pudre (ki hitro pustijo maskast občutek), potem pa sem preizkusila še Lily Lolo pudre, nad katerimi sem se tudi navdušila. In v primerjavi s tekočimi pudri, je Bourjois-ev puder super, ampak Lily Lolo pa ne prekaša.

Zmotilo me je tudi to, da je na tistih mesti, kjer sem imela kakšno ranico od mozoljčka, Bourjois puder naredil flaky skin (luske) in to nepravilnost samo poudaril. Morda bi to težavico lahko rešila s pomočjo kakšne kremice, ki bi jo nanesla pred uporabo Bourjois-a.

Sicer mi je ten lepo matiral, prikril manjše nepravilnosti (za kaj več pa uporabim korektor) – tako, da glede tega nimam pripomb.

Puder bi zagotovo kupila, če se ne bi kakšen teden prej zaljubila v mineralce. :wink1:
    Točne cene ne vem, mislim pa da ni pretirano drag.

Ocena: 3/5 (-zaradi luskic, občutka in predvsem zaradi tega, ker imam raje Lily Lolo)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico