BOURJOIS – Healthy mix

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za obraz BOURJOIS – Healthy mix

Ta tema vsebuje 12 odgovorov, ima 12 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of sarchee sarchee 5 let, 6 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of muffin
    muffin
    Član

Profile photo of muffin
    muffin
    Član

ok še moja ocena:

Moram priznat, da me je pritegnila beseda healthy in ravno ko sem bila v lovu za novim pudrom sem se odločila za tega.
    Puder izjemno lepo diši in je fine teksture, zaradi česar zelo lepo izenači ten kože in je lepo mazljiv. Prekrivnost je dobra, vendar mislim da za punce z rdečimi flekci samostonjo ne bi bil dovolj.
    Meni ne maši por, obstojnost pa je dokaj dobra, saj zdrži skoraj cel dan.
    Nažalost pa sem si kupila malo pretemnega. Kar mi ni najbolj všeč je, da ima puder vsebi kar veliko rumenega podtona.

moja ocena 4/5

Profile photo of _martina
    _martina
    Član

Tudi jaz imam tega. Odločila sem se za njega, ker mi ima dokaj prijeten vonj (marsikateri puder mi smrdi).
    Konsistenca mi je všeč, lepo se maže. Pri meni lepo izenači ten in mi prekrije moje rdeče flekce. Za mojo polt je dovolj prekriven.
    Meni ne maši por in je lepo obstojen skoraj čez cel dan. Proti večeru se ponavadi začnem po nosu svetiti, ampak kaj drugega nisem niti pričakovala.
    Moja ocena je 5/5

Js sm tut ful zadovoljna s tem pudrom…že prejšnji puder od Bourjois mi je izredno odgovarjal, ker je ena izmed redkih firm ki imajo dovolj svetle odtenke in so cenovno dostopni, lepo prekrije rdečico kaj več pa ne rabim!Sicer imam najsvetješi odtenek, ampak najbrž bom poleti rabila eno stopnjo temnejšega če se me bo sonce kej prijelo.

Moja ocena: 5/5

P.S. Se mi zdi da ima puder Bourjouis 10 hours sleep effect bolj rozkast podton, če boš kej čekirala

Profile photo of S
    S
    Član

Dobre ocene in dejstvo, da ne povzroča nečistoč, me je prepričalo k nakupu.
    Konsistenca je fajn, lepo se razmaže in omogoča uravnavanje prekrivnosti, saj z večkratnim nanosom izboljšamo prekrivanje. Odtenki ustrezajo rumenemu podtonu, ob nanosu se mi zdi, da malenkost potemni, tako da si ob nakupu raje vzemite svetlejšega, če ste neodločni glede odtenka. V trgovini so namreč vsi odtenki zelo svetli in mokasti, vendar šele po nanosu pokaže svojo pravo barvo.
    Obdrži se cel dan, vendar me moti, da je dokaj “težak”, preveč se čuti, da imaš nekaj na obrazu. Čez čas sem se tudi začela malenkost svetiti, vendar je popravljivo s fiksirnim pudrom.
    Kože mi ni izsušil, vendar tako ali tako ne glede na to kar obljubljajo proizvajalci vedno nanesem kremo oz. vlažilno podlago.
    Če povlečem črto, je kar dober puder in mogoče kupim za zimo še najsvetlejši odtenek, za poleti pa mislim, da bo kar “pretežak”, saj imam raje lahkotnejše podlage oz. če se le da, nič.
    Cena je dosegljiva, okoli 14 eurov ( DM).
    5/4

Profile photo of Kiwi
    Kiwi
    Udeleženec

Ob vseh pozitivnih ocenah tega pudra, sem se tudi sama odločila zanj, ko sem iskala puder, ki ne bi bil tako težak, kot moj prejšnji ter tako bolj primeren za poletje.

A s poletjem prihajajo tudi toplejše temperature, takrat pa potrebujem puder, ki bi dostojno matiral. Žal Healthy mix, kljub uporabi pudra v prahu, tu kmalu zataji, saj se kmalu začnem svetiti. Poleg tega sploh ni obstojen. Če bi imel ti dve lastnosti, bi to da je bolj slabo prekriven nekako spregledala.

Vonj in konsistenca sta drugače zelo prijetna, puder se tudi vredu razmaže in se ga lahko plasti.

Imam najsvetlejši odtenek v rumenem podtonu. Izbira odtenkov pa bi seveda lahko bila večja.

Cena okoli 14 evrov.

Priporočam tistim z normalno kožo, brez nepravilnosti.

2/5 (glede na mojo mešano kožo)

Profile photo of ena
    ena
    Član

Ker sem še vedno ljubiteljica starih klasičnih tekočih pudrov, sem po mnogih pohvalah sprobala udi tole čudo, čeprav sem se v nakup podala skeptično, saj se mi zdi skoraj nemogoče, da bi odkrila še bolj top izdelek, kot ga že imam.
    In res je! Najprej me je zmotilo to, da se po tem pudru zelo svetim.
    Prekrivnost je slaba. Sicer neke hude prekrivnosti tudi ne potrebujem, toda na tole nisem bila navajena.
    Vonj je meni obupen! Neko takšno noto ima, cvetlično ali kaj, ki meni zelo smrdi.
    Nahaja se v plastični flaški na pumpico, količina je 30 ml, cena pa okoli 13€. Embalaža pa je zelo praktična. Ker je prozorna, se vseskozi lahko nadzoruje porabo, poleg tega je narejena tako, da v tubi ne ostabne nič, ker ga pumpica potiska proti vrhu.
    Mozoljev mi ni povzročal.
    Ne bom ga več kupila, saj me je pri osnovni funkciji čisto razočaral.

Profile photo of UG84
    UG84
    Član

Ker sem mojo kožo popolnoma navadila na mineralne pudre, mi ta puder ni najbolj odgovarjal. Kupila sem ga ker sem za zimo rabila nekaj bolj konkretnega, izbrani mineralni puder pa ni bil na voljo. Namesto, da bi vzela drugega mineralnega, sem se odločila preizkusiti nekaj tekočega. :mistake:

Silikoni, ki jih moja koža itak ne prenaša najbolje, so tudi tokrat povzročili nekaj mozoljčkov po malo daljši uporabi, puder pa mi ni lepo zdržal čez dan. Pri mineralnem pudru sem navajena lepe, porcelanaste polti, tukaj pa se mi je mestoma luščila in od blizu se je zelo poznalo kje so nepravilnosti.

Jaz nisem bila zadovoljna, lahko pa da kateri, ki nima problemov s silikoni, bolje koristi.

2/5

Profile photo of Chanel
    Chanel
    Udeleženec

Tale puder sem kupila takoj ko je ven prišel. Do sedaj nisem našla nobenega, ki bi mi res ustrezal, tale mi je pa super!
    Izenači mi ten in zame je dovolj prekriven. Je lepo mazljiv, pa tudi prijeten vonj ima. Na obrazu ga ne čutim in mi ne povzroča maskastega videza.
    Čez cel dan mi zdrži na obrazu, proti koncu dneva se rahlo svetim po T-coni. Me ne preseneča, saj imam tam bolj mastno kožo.
    Nakup bom ponovila, saj mi res ustreza.
    5/5

Profile photo of glossy
    glossy
    Udeleženec

Tudi meni ta puder ustreza, tudi jaz sem ga kupila po prebranih dobrih ocenah tu, imam ga v dveh odtenkih 53 in 56 in bom nakup sigurno ponovila, saj mi ne maši por, prekrivnost pa je za moje potrebe zadovoljiva.

5/5

Profile photo of Zoey
    Zoey
    Udeleženec

Puder sem kupila pred nekaj meseci, ko sem iskala puder, ki bi bil primeren tudi za suho kožo in obstojen. Na koncu sem kupila 3 in ta je bil eden izmed njih.
    Kupila sem odtenek 53, ki mi je bil veliiiko pretemen,zato sem hitro kupila še 51 in ju mešala pred nanosom. Imam zelo svetlo kožo z nevtralnim podtonom.
    Puder je prijetne strukture, nanos je preprost, prekrivnost nekje srednja, res pa da ni primeren za zelo izsušeno kožo. Obstojnost pudra je relativno dobra.
    Embalaža je meni super-na pumpico, air tight, cna okoli 15€.
    4/5 ne bom ga več kupila, ker sem našla boljšega

Profile photo of luncaa
    luncaa
    Udeleženec

Puder sem kupila na začetku tedna, ko je cena v Muellerju znižana in je namesto 14Eur, samo 5€? Nisem prepričana, ker sem kupila še veliko drugih strani, vem pa, da je zelo znižan.
    Vzela sem odtenek 52, poskusila sem tudi 51, a se še nisem odločila kateri mi je bolj “naraven”.
    Prekrivnost je srednja, a to mi je ok, ker nočem izgledati čisto plastično, tekstura je srednje gosta tako, da je lepo mazljiv, meni je tudi vonj lep.
    Super je, ker ne maši por, embalaža na pumpico je pa tako ali tako zakon + vidiš kdaj ti ga zmanjka! :)
    Obstojnost je suuuuper, sicer traja čez cel dan, za večer pa ga po navadi nanesem ponovno, že za vsak slučaj in ker spremenim cel make up.
    Ocena 5/5.

Profile photo of sarchee
    sarchee
    Udeleženec

To je EDINI puder (pa sem jih sprobala ze ogromno), ki mi ne masi por. Pudra sicer ne rabim za prekrivanje mozoljev, ker imam lepo kozo, a kaj ko imam zmeraj rdeca lica! To me je vedno tako motilo, da sem se hotela pudrati, a so mi prav vsi pudri povzrocali necistoce. No, koncno sem nasla “tistega pravega”. :D: Imam odtenek 52 Vanille, ki se krasno zlije s poltjo, po nanosu izgledam zdravo in sveze. Koncni efekt ni mat, cesar pa jaz itak ne rabim, ker nimam mastne koze in preferiram dewy, sijoc videz. Konsistenca je kraaasna, tok se lepo maze da si ga vsakic prav z uzitkom nanesem. :yes: Meni prekriva dosti (rdecico) – je lahek in nikakor ne maskast, zelo naravno izpade. Edino kar je morda pomankljivost, je obstojnost, saj se mi na nosu kjer se skos nekaj coham precej hitro zbrise, na drugih delih obraza pa drzi tam nekje 8 ur, potem ze postajam malce rdeckasta. A se ga zato toliko lazje odstrani samo z enim potiskom moje preljube Afroditine pene.

Embalaza je super, na pumpico, vonj pa bozanski. Cena je 14eur v DMu (zelo ugodna), a za ta puder bi bila pripravljena odsteti tudi veliko vec. Ce ga dajo iz prodaje bom znorela. :scary:

5/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico