BOURJOIS

Ta tema vsebuje 8 odgovorov, ima 6 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of S S 3 let, 7 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Naima
    Naima
    Udeleženec

Pred kratkim (jap,živim bogu za hrbtom) sem prvič naletela na micelarno, tonike in čistilna mleka te znamke.
    Kdo pozna oz.uporablja? :blush1: Kak komentar?

:flower1:

Profile photo of Plain Jane
    Plain Jane
    Član

Jaz sem pri nas videla samo tušgele in deodorante. V tujini je pa več vsega. Micelarna bi me utegnila zanimat, tako da bom naslednjič bolj pozorna.

Profile photo of Naima
    Naima
    Udeleženec

Jaz sem vidla tonike,mleka in micelarno v Leclercu :silly:

Profile photo of junija
    junija
    Član

Jaz imam micelarno. Uporabila sem jo samo 1x, ampak lahko rečem, da očisti :)
    Sem jo pa kupila v Direndaju v KP. Ja, po novem imamo(jo) tam tudi mini kozmetični outlet :thumbsup:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

zanimiva info :) jaz še nisem zasledila teh izdelkov za obraz (če je to kje v lj, očitno nisem opazila) :confused:

Profile photo of Naima
    Naima
    Udeleženec

V LJ Leclercu imajo :yes:

Profile photo of zasanjana
    zasanjana
    Član

@junija wrote:

Jaz imam micelarno. Uporabila sem jo samo 1x, ampak lahko rečem, da očisti :)
    Sem jo pa kupila v Direndaju v KP. Ja, po novem imamo(jo) tam tudi mini kozmetični outlet :thumbsup:

Kje je Direndaj v KP? :blush1: katere znamke še imajo poleg Bourjoisa?

Profile photo of junija
    junija
    Član

Direndaj je v Zelenem Parku, v tistem hodničku za bivšo Atlantido, Je trgovina z igračami drugače… :thumbsup: So pa Bourjois tudi geli za tuširanje, odstranjevalci očesnega makeupa,…druge znamke ki so še: Burberry, Escada, Lacoste, Gucci, Mexx, Replay, S’Oliver, D&G, Isadora, Adidas, Miss Sporty, Manhattan… je pa vsega po malo, outlet pač. Se opravičujem za OT
    Sem zdaj ene dva dni nazaj spet uporabila micelarno, za maskaro, in sem ful navdušena :thumbsup:

Profile photo of S
    S
    Član

Micelarna je tudi meni všečna. :thumbsup:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico