Blogi – postavitev, reševanje težav …

Ars Cosmetica Forum OSTALO "KOFETKANJE" Blogi – postavitev, reševanje težav …

Ta tema vsebuje 392 odgovorov, ima 34 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 3 let, 1 mesec nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of unsu
    unsu
    Član

Sem razdelila temo Blogi naših članov. gejba

ni nujno, kakor želiš :wink1: ang je pač univerzalna :silly: drugače pa je v bloggerju kar enostavno, nič zakompliciranega :)

Profile photo of Amarena
    Amarena
    Član

hej! blog si lahko urediš v pol ure. Nič težkega.

Seveda ni nujno, da pišeš v angleščini je pa res da te tako lahko bere več ljudi. Tut jst sm bla na začetku mal skeptična, ker je pač angleščina ena izmed mojih slabosti, ampak tolk že znam napisat da me folk razume in da ne tuhtajo pol ure v katerem jeziku pišem :mistake: drugače pa tudi če boš pisala v slovenščini te bom brala :))

Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

Hvala obema :) Se bom kmalu lotila tega projekta… :silly:

Profile photo of unsu
    unsu
    Član

super :thumbsup:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

uu super! še en fajn blog v nastajanju :dance1:

rabarbara
    Udeleženec

Upam, da mi bo uspelo in da bo fajn… :blush1: Ker imate vse tako lepe bloge, bo težko konkurirat :roll:

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Rabarbara le pogumno, 100% bo super :dance1:

Tudi jaz sem se lotila pisati blog (bomo videli kaj se bo izcimilo iz tega :P ) :blush1: :
    Bom pa pisala samo v slovenščini :P

Darksomes Secret Blog

Rabim pa pomoč-če imate kakšne domisli, o čem naj pišem v blogu, mi to prosim sporočite :flower2:

rabarbara
    Udeleženec

No, super, da nisem edina, ki trenutno začenja :)

Drugače pa, darksome, vsekakor še več slikic tvojih čudovitih MMU stvaritev :yes:

rabarbara
    Udeleženec

Evo, tole je moj blog v nastajanju… Imam pa vprašanje, kako dodam link za ars cosmetico?

Biba’s Beauty Corner

In kako si nastavim pravilni čas? :blush1:

Profile photo of Amarena
    Amarena
    Član

za čas greš pod nastavitve/Oblikovanje/časovni pas in naštimaš GTM +1:00 (dunaj).

glede linka je pa odvisno kam ga misliš dat.

rabarbara
    Udeleženec

Hvala, Amarena, mi je uspelo nastavit čas :silly:

Link pa bi dodala nekje ob desnem robu…

Pa kje dobite vse te lepe slikice za v glavo? Jooj, še toliko vprašanj imam… :silly:

Profile photo of Amarena
    Amarena
    Član

za link greš na postavitev/elementi strani/dodaj pripomoček/seznam spletnih povezav

gleda ozadja in slik pa so punce že nekaj pisale v tej temi. Obstaja pa še veliko več strani, kjer dobiš template zastonj-samo prekoriraš kodo. v google vpiši free blog templates al kaj podobnega pa boš dobila dosti zadetkov.

Svetujem ti da si najprej urediš templato oz. ozadje ker pol če boš to hotela spreminjat se ti bodo določene stvari zbrisale (tisti pripomočki, kot je seznam spletnih dnevnikov, spletnih strani in podobno).

Pa še kej upraši če ne boš vedela:D

rabarbara
    Udeleženec

O.k. Super, hvala ti :) Grem kar v akcijo…

rabarbara
    Udeleženec

Po vseh mukah, mi je uspelo nastavit predlogo in vse, kar mi je s tem izginilo. Linka do Arsa pa mi noče pokazat, kljub temu da sem skopirala link tja not…

Pa še tam pred imenom mi kaže “undefined” in ne vem, kako se naj tega rešim :ermm:

Profile photo of Amarena
    Amarena
    Član

link bi ti skor mogu delat razen če ti zarad template ne. Jst sm kr nekaj templat zamenjala preden sem najdla tako, ki podpira vse te funkcije.

Glede tistga pri imenu pa ne vem. kako pa zgleda v originalni templati. pripopaj njen link da vidim.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico