Blemish balm (BB) kreme, 2. del

Ars Cosmetica Forum DEKORATIVA LIČILA Blemish balm (BB) kreme, 2. del

Ta tema vsebuje 4 odgovori, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of nikapika nikapika 3 let, 4 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of okarina
    okarina
    Član

V oči mi je padla BB AnneMarie Borlind, ker mi najsvetlejši odtenek deluje obetavno. Pa se mi zdi nekoliko predraga.

Profile photo of nikapika
    nikapika
    Udeleženec

Zakaj pa imamo novo temo o BB kremah, glede na to da stara še ni zelo obsežna?

sicer jaz ostajam pri azijskih BB kremah, mislim da do nadaljnjega Misshe PC ne zamenjam.

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

@nikapika wrote:

Zakaj pa imamo novo temo o BB kremah, glede na to da stara še ni zelo obsežna?

OT… ampak se strinjam… tako bo prihajalo do še večje zmede… a se ne zaklene tema, ko ima 100 strani? :confused: to mi je najbolj logično in pregledno… :blush1:

Profile photo of okarina
    okarina
    Član

Je logično, sem samo zgrešila štetje (št. objav namesto strani, pa še pri Pudrih potem BB namesto).
    Milo prosim za potrpežljivost pri odpravljanju napake tega tipa še pri preostalih temah.

Profile photo of nikapika
    nikapika
    Udeleženec

nič zato. Moje vprašanje ni bilo zlonamerno, ampak sem bila presenečena, glede na druge obsežnejše teme. Sicer pa pridna, da se trudiš :flower2:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico