Biggs&Featherbelle

Ars Cosmetica Forum NEGA IN ZAŠČITA NEGA TELESA Biggs&Featherbelle

Ta tema vsebuje 30 odgovorov, ima 10 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of majams majams 5 let, 10 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Ste ze sprobale? :lol1: KLIK
    Zelo pohvaljen je njihov balzam za ustnice, mila, imajo body butterje (med drugim tudi neodisavljenega kar mi je super vsec :blush1: ), soli za kopanje, kremo za nosecnice (ki je baje super hranljiv za suho kozo),…
    Trenutno imajo vse za 50%znizano (koda je biggsale), pride pa postnina kar draga (najmanj okrog 12dolarjev in naprej), me pa mika da bi narocila :blush1: :lashing:
    njihove lip balme primerjajo z burts bees-ovimi, meni so vsec tudi embalaze :blush1:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Sem malo poklikala – lušni izdelki, kar sem videla, tudi sestavinsko dobri :lashing:

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Balzami dobro zgledajo. To se pri nas verjetno ne dobi?

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

ne, pri nas tega seveda ni, mislim da se samo vZDA dobi. Je pa prek neta kar drago oz. postnina je draga, najmanj 12dolarjev in si potem takoj nad 30dolarjev in je treba se davek placat. Jaz sem narocila oz. cakam da mi poslje invoice, ker mi je njihova nakupovalna kosarica stekala in sem se dogovorila da mi kar na paypal poslje racun, toliko da malo sprobam, predvsem se veselim balzama za ustnice :cheer:

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

sem ravnokar dobila invoice, narocila sem:
    – Belly Balm (nene nisem noseca, je baje super kot krema za telo :wink1: )
    – 3krat soul kiss balzam za ustnice
    – mila: handle bar, barbados, fixins

vse skupaj me je prislo malo cez 36dolarje, je pa od tega malo manj kot 17dolarjev postnine. Ce ne bi bili izdelki 50% znizani se verjetno ne bi odlocila za narocilo, ker je postnina res grozna :scared:

Upam da cimprej posljejo in kmalu dobim, sem prepricana da bo vse omamno disalo :blush1: :wink1:

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Uf, tale poštnina je pa tudi…
    No, poročaj kako se obnese, ko dobiš pošiljko :cool:

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

danes sem dobila paketek :D:

vsa 3mila izredno lepo disijo in so v najbolj srckani embalazi :blush1: kaj vec povem ko bom sprobala
    belly balm je nekaj najbolj lepo disecega kar sam kadarkoli vohala, konsistenca je podobna body butterjem, morda cisto pikico manj gosta (skratka ni losjon ampak bolj body butter), mase se izredno lepo, res se ga malo porabi, se zelo razmaze, v kozo se hitro vpije. A sem ze povedala kako disi? fullllll :lol1:
    Soul kiss mi je zaenkrat vec kot fantasticen, prav tako lepo disi, je zelo vlazilen in hranilen in predvsem obstojen, cesar pri balzamih za ustnice nisem navajena.
    Vec povem po daljsi uporabi, se mi pa zdi da je bil dober nakup :thumbsup:

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

po malo daljsi uporabi lahko recem da sem nad vsem, kar sem narocila, NAVDUSENA!

Soul kiss je res najboljsi balzam kar sem jih sprobala, ostalih sploh ne uporabljam vec (pa jih imam res ogromno :blush1: ), se dobro da sem narocila 3, da jih bom imela za nekaj casa.
    Mila so izredno lepo diseca, sprobala sem vse 3 tako za obraz kot za telo in nobeden (tudi dva ki sta kao za mastno kozo) mi ni popolnoma nic izsusil koze na obrazu, tudi MU je sel lepo dol (vkljucno s hardcore nanosom maskare) :thumbsup: za telo sta mi bili obe za mastno kozo malo premalo, tisti za suho pa super :thumbsup: vsec mi je ker po uporabi ostanejo kompaktni, da se jih tudi lepo nalomit/razrezat na cisto majhne koscke, da je uporaba bolj higienicna. Mila so zelo maslena in res drugacna od vseh, ki sem imela do zdaj. zelo zadovoljna :thumbsup:
    Najbolj vsec med vsemi stvarmi mi je pa belly balm, noro disi, res univerzalna zadeva za povsod, tako za telo, ustnice, stopala, skratka kjerkoli. Porabi se ga izredno malo ker se super razmaze, hitro vpije, super disi in naredi bozansko mehko kozo, jo nahrani, oskrbi z vlago in nekako naredi bolj prozno. Ce upostevam se super sestavine lahko recem da je res super super izdelek, ki bo vsekakor moja stalnica (to mesto si pri meni zasluzi res redko kateri izdelek, ker rada sprobavam nove in menjam, tako da pri enem ostajam res samo ce mi je super super super :naughty: ) :thumbsup:
    Cena v redni prodaji je kar konkretna (15dolarjev), sploh ce pristejemo se postnino (ki je 12dolarjev ali vec), v akciji pa se ze kar splaca, tako da ob naslednji akciji si naredim konkretno zalogo, ker res ne zelim bit brez tega :thumbsup:
    Super se mi zdi tudi kot darilo za bodoco mamico, res imajo vse njihove zadevscine taksne simpaticne, preproste in lustkane embalaze in sem prepricana, da bi bila vsaka bodoca mamica zelo vesela taksnega darila :wink1:
    Skratka, ce imate moznost res priporocam da sprobate :thumbsup:

Profile photo of Ella
    Ella
    Član

Uf, amisa, si mi že lušte nardila!!! :devil:

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

hehe, sm placana za to (i wish :lol1: :lol1: )

res je super, samo redne cene so kar visoke :confused:

Profile photo of manca1
    manca1
    Član

še mene si čist not v te izdelke potegnila …že kaj veš o kakšni novi akciji?
    Se splača da še kakšna zraven naroči ali kako je tole glede poštnine?

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

nimam pojma kdaj bo kaksna akcija :confused:
    kar se tice deljene postnine je odvisno za koliko bi narocale, najmanjsa postnina pride 12dolarjev, pa ce pristejes izdelke si kar hitro na 30dolarjev, ki je meja da ne placas se potem carini.

Profile photo of manca1
    manca1
    Član

amisa hvala za info.

Bi si z veseljem naročila tale Belly balm, pa kakšno milo in balzam za ustnice :yes:

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

ce jim posljes mail in jih prosis da napisejo nizjo vrednost paketa, mislim da bo slo :thumbsup:

Profile photo of manca1
    manca1
    Član

sem jim že poslala mail :yes: , zdaj čakam samo še na odgovor

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico