BERGLAND – Lippenpflege Tee Baum

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Nega ustnic BERGLAND – Lippenpflege Tee Baum

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Tassa Tassa 6 let, 5 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Ta balzam sem ravno porabila do konca in že razmišljam o nakupu novega. To je pri meni kar precejšen podatek, da mi je balzam za ustnice noro všeč, ker jih tako pogosto menjavam, da mi mora biti zelo všeč, da si ga kupim še enkrat. :silly:

Kupila sem ga v Sanolaborju in cena je okrog 4€.

Ima precej izrazit vonj po čajevcu in če komu ta vonj ne paše, mu ta balzam definitivno ne bo všeč.
    Ustnice dobro nahrani in je primeren tudi za zelo suhe ustnice (kar moje vsekakor so).

Imela sem ga ob postelji in sem se namazala zvečer, zjutraj so bile ustnice mehke in nahranjene.

Embalaža me je malo motila, ker je pokorvček na navoj in sem bolj navajena tistih ki se samo odkrijejo in pokrijejo nazaj. Je pa dobro, da ni v lončku. :lashing:

Splošna ocena: 4

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico