BERGLAND – Bio Jojoba Ol

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Artemida Artemida 6 let, 2 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Opis izdelka:
    Bio jojobino olje z BDIH certifikatom.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

jojoba – mali čudež :lol1:

tole olje uporabljam že, mislim da, več kot eno leto. prej sem imela mešano kožo in precej izsušeno povrhnjico – včasih se mi je na nosu in ob obrveh kar luščila. Potem sem (verjetno ravno tu na arsu) izvedela, da je Jojoba idealno olje za vse mešanokožce in da ne povzroča mašenja por. pa sem jo sprobala…

posegla sem po Berglandovem olju, ker mi je bil najbolj dostopen (Sanolabor), ker je cena nizka – okoli 14eur za 125ml in ker sem o njem slišala tudi kar nekaj pohval!

Porabi se ga minimalno in ena flaša traja verjetno vsaj eno leto ob redni uporabi (jaz nisem tako pridna). Krasno nahrani suho povrhnjico in res ne povzroča nobenih mozoljev. Vonja praktično nima. Steklenička je luštna, z lesenim pokrovčkom in dozirnikom, tako da se ga res porabi samo 3 kapljice naenkrat, edino malo velika je…125ml…saj verjetno če ga uporabljaš še za lase in telo gre hitreje, samo za obraz ga pa noče in noče zmanjkat. Jaz ga prelivam v prazno embalažo od Suki seruma, ker je bolj praktična za prenašanje (kadar kje drugje prespim)

Skratka, jojobino olje je res zlato olje za vse z mešano kožo! problem je le, da je toliko različnih proizvajalcev in je težko izbrati…

na kratko plusi in minusi Berglandovega:
    + nizka cena -> 14eur za 125ml
    + dozirnik
    + BDIH certifikat
    + Nina ga je uvrstila med top 10 KLIK

– prevelika embalaža za prenašanje

jaz bom verjetno sprobala še kako drugo znamko, Berglanda pa gotovo še kdaj kupim

5/5

Profile photo of Artemida
    Artemida
    Udeleženec

Tole olje sem kupila zaradi mnogih pozitivnih komentarjev na tem forumu. Uporabljam ga po potrebi namesto nočne kreme – par kapljic si ga razmažem po nanosu EC vrtnične kreme in ga dobro vmasiram v kožo, tudi okoli oči. Parkrat na teden si ga vtrem tudi v navlaženo kožo na rokah, saj imam velikokrat suho in mi to olje stanje kože zelo izboljša.
    Embalaža olja je praktična za nanašanje; všeč mi je, ker ima dozirnik in si lahko na dlan nakapam toliko kapljic olja, kolikor ga potrebujem. Steklena flaškica me pa ne moti, ker olja ne prenašam okrog.

Za olje sem v Sanolaborju dala 13 evrov. Sicer mi ga še dolgo ne bo zmanjkalo, ker je poraba res minimalna, ampak ko mi ga pa enkrat bo, si bom zagotovo kupila novega!

Ocena 5/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico